VACO KIDS spray na komary, kleszcze i meszki dla dzieci 3+, 100 ml

Dostępny
13,10

O produkcie: VACO KIDS spray na komary, kleszcze i meszki dla dzieci 3+, 100 ml

100051049

Opis

VACO KIDS spray na komary, kleszcze i meszki dla dzieci 3+, 100 ml skutecznie zabezpiecza skórę najmłodszych przed ukąszeniem komarów, kleszczy i meszek. Repelent ma przyjemny zapach, który nie jest męczący dla dzieci i zachęca je do stosowania.


Właściwości

  • Bezpieczny dla dzieci powyżej 3. roku życia.
  • Przyjemny zapach.
  • Do 5 godzin ochrony przed ukąszeniem komarów, kleszczy i meszek.
  • Skuteczny w walce z pasożytami zewnętrznymi.
  • Nie zawiera substancji repelencyjnej DEET.
  • Naturalny skład.

Spray na komary, kleszcze i meszki VACO KIDS to delikatny repelent dla dzieci od 3. roku życia, który zapewnia im skuteczną ochronę przed ukąszeniem komarów, kleszczy i meszek. Ze względu na przyjemny zapach spray nie podrażnia węchu malucha, a przy tym zachęca go do stosowania preparatów repelencyjnych. Produkt można aplikować na nieosłonięte części ciała, dbając przy tym o zachowanie odpowiedniej odległości na poziomie 15-20 cm.

W przeciwieństwie do repelentów dla dorosłych spray VACO KIDS nie zawiera substancji DEET, odpowiedzialnej za ochronę przed insektami. Zamiast tego w składzie znajdziemy butyloacetyloaminopropionian etylu, znany jako IR3535, który paraliżuje receptory czuciowe owadów i działa na nie odstraszająco. W efekcie spray jest bezpieczny dla najmłodszych, a także chroni dzieci przed kontaktem z insektami oraz pasożytami zewnętrznymi. Jednorazowa aplikacja sprayu dla dzieci VACO KIDS zapewnia 5-godzinne zabezpieczenie przed ukąszeniem komarów, kleszczy i meszek.


Jak stosować

Spryskać preparatem równomiernie nieosłonięte, narażone na kontakt z owadami części ciała z odległości 15-20 cm. Preparat można rozsmarować dłonią. W przypadku aplikacji na twarz i szyję preparat nanosić pośrednio - spryskać dłoń, a następnie delikatnie rozmasować. Po zakończeniu aplikacji dokładnie umyć ręce. Nie stosować na dłonie dzieci z uwagi na fakt, iż może nastąpić kontakt produktu z ustami dziecka. Aplikacja na odzież: 2 razy dziennie – dzieci od 3 roku życia.

Przeznaczenie

odstraszanie owadów

Ostrzeżenia

Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę i błony śluzowe. Nie wdychać par produktu.

Producent

VACO RETAIL Sp.z.o.o.,
ul. Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 44,
50-457 Wrocław,


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.