VACO

  (9)

VACO to polska firma specjalizująca się w dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Marka powstała w 1997 r. Oferuje profesjonalne systemy zabezpieczające przed szkodnikami i pomagające w zachowaniu reżimu sanitarnego obiektów. Dodatkowo produkuje preparaty na kleszcze, komary oraz meszki.

Sortuj według

VACO – kompleksowa oferta na komary, kleszcze i inne szkodniki

W asortymencie marki VACO znajdują się spraye i płyny na komary i kleszcze. Chronią one przed chorobotwórczymi bakteriami i zabezpieczają przed ukąszeniami. Producent zapewnia również preparaty do walki z owadami pełzającymi, biegającymi, latającymi, a dodatkowo oferuje pułapki na mole kuchenne i prusaki. Asortyment VACO obejmuje ponadto produkty biobójcze. W ofercie marki mieści się też gama środków ekologicznych na bazie naturalnych składników. Wyroby posiadają znak jakości Q, czyli krajowy certyfikat nadawany przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji.

VACO – spray, płyn czy żel?

W aptece znajdziesz produkty na kleszcze, komary, meszki w różnych cenach. Polecamy m.in. VACO Max 30% DEET spray na komary i kleszcze. Wyróżnia się on łatwą aplikacją i długotrwałym działaniem – zapewnia 6-godzinną ochronę. Popularnością cieszy się też VACO płyn na komary, kleszcze i meszki dla dzieci. Nadaje się on do stosowania u osób powyżej 3 roku życia. Nie powoduje podrażnień ani reakcji alergicznych. W portfolio produktów mieści się również VACO kremowy żel łagodzący skutki ukąszeń. Zawiera on kolagen o właściwościach nawilżających i regenerujących, a także mentol zmniejszający świąd.