VACO STRONG Spray na kleszcze komary i meszki, 170 ml

Marka: VACO

Spray służący do odstraszania owadów, zwłaszcza komarów i kleszczy.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

22,99

O produkcie: VACO STRONG Spray na kleszcze komary i meszki, 170 ml

100010542

Opis

VACO STRONG Spray na kleszcze komary i meszki, 170 ml skutecznie odstrasza owady, zapewniając długotrwałą ochronę. Skład aerozolu został wzbogacony o citrodiol stanowiący naturalny repelent odstraszający owady.


Właściwości

  • Forma wygodnego w użyciu aerozolu.
  • Kompaktowe opakowanie.
  • Silne zabezpieczenie dla osób spędzających dużo czasu na zewnątrz.
  • Idealny na wakacyjne wycieczki.
  • Zawiera DEET o stężeniu 30%.
  • Skład wzmacnia citrodiol.
  • Produkt ma przyjemny zapach.
  • Redukuje ryzyko ukąszeń.
  • Chroni przed chorobami przenoszonymi przez kleszcze.
  • Działa aż do 8 godzin.

STRONG Spray na kleszcze komary i meszki, 170 ml ma najwyższą możliwą, a jednocześnie wykazującą wysoką skuteczność zawartość DEET. To sprawdzony silny środek odstraszający owady, a przez to chroniący przed ukąszeniami. DEET to substancja aktywna, której działanie oparte jest na zaburzaniu węchu komarów, kleszczy czy meszek. Dzięki temu człowiek staje się niewyczuwalny i niewidzialny dla tych pasożytów. Maksymalny okres ochrony wynosi aż do 8 godzin. Dla zapewnienia dłuższego działania warto ponownie rozpylić produkt po około 6 godzinach.

Ważną zaletą produktu jest również zawartość citrodiolu. Jest to składnik uzupełniający działanie DEET. Stanowi naturalny repelent, który zapewnia ochronę przed owadami już po 15 minutach od rozpylenia na obszarach narażonych na ukąszenia. Dodatkowo spray ma przyjemny, cytrynowo-eukaliptusowy zapach. Skuteczne i długotrwałe działanie produktu z pewnością docenią osoby aktywne, grzybiarze, wędkarze, a także pracownicy leśni.


Skład INCI

Substancja czynna: N,N-dietylo-m-toluamid (DEET) 30g/100g; olejek z eukaliptusa cytrynowego 0,1g/100g uwodniony, cyklizowany.

Jak stosować

Spryskać równomiernie narażone na ukąszenia, odsłonięte części ciała z odległości ok. 15-20 cm. Stosować maksymalnie 1 raz dziennie u dorosłych i dzieci powyżej 13 roku życia.

Przeznaczenie

odstraszanie owadów

Ostrzeżenia

Produkt stosować na zewnątrz pomieszczeń lub w miejscach dobrze wentylowanych wewnątrz pomieszczeń. Nie wdychać rozpylonego produktu. Nie nanosić na dłonie dzieci z uwagi na możliwość kontaktu dłoni z ustami. Nie stosować produktu na uszkodzoną lub podrażnioną skórę i błony śluzowe. Nie stosować bezpośrednio na twarz, tylko nanosić za pomocą dłoni. Po zakończeniu aplikacji umyć ręce. Nie stosować produktu w miejscach, w których może on mieć kontakt z żywnością, wodą przeznaczoną do spożycia, paszą, przyborami mającymi kontakt z żywnością. Nie stosować u dzieci poniżej 13 roku życia. Z uwagi na wysokie stężenie DEET w preparacie, nie stosować produktu w miejscach, w których może mieć on kontakt z odzieżą syntetyczną i skórzaną, powierzchniami plastikowymi lub lakierowanymi.

Pojemność

170 ml netto

Producent

VACO RETAIL Sp.z.o.o.,
ul. Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 44,
50-457 Wrocław,


Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.