VACO MAX spray na komary, kleszcze i meszki DEET 30%, 100 ml

Marka: VACO

Spray służący do odstraszania owadów, zwłaszcza komarów i kleszczy.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

12,49

O produkcie: VACO MAX spray na komary, kleszcze i meszki DEET 30%, 100 ml

100010537

Opis

VACO MAX spray na komary, kleszcze i meszki DEET 30%, 100 ml to kompaktowy aerozol przeznaczony do stosowania na odzież w celu odstraszania komarów, kleszczy oraz meszek. Formuła wzbogacona została o substancję repelencyjną DEET o stężeniu 30%.


Właściwości

  • Do aplikacji na odzież.
  • Do 8 godzin ochrony przed owadami.
  • Działanie ochronne, łagodzące i regenerujące.
  • Wysoka odporność na deszcz.
  • Chroni wrażliwą skórę przed podrażnieniami.
  • Naturalny skład.

Spray na komary, kleszcze i meszki VACO MAX świetnie sprawdza się podczas wypraw pod namiot, jazdy na rowerze czy też wycieczek po lasach lub łąkach. Starannie opracowana receptura zapewnia doskonałą ochronę przed komarami, kleszczami i meszkami, dbając przy tym o kompleksową pielęgnację skóry wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Spray nie jest wskazany do stosowania w przypadku dzieci do 12. roku życia i kobiet w ciąży. Produkt zapewnia długotrwałą barierę ochronną (nawet do 8 godzin) i nie traci swych właściwości pod wpływem deszczu.

W składzie sprayu ochronnego VACO MAX znaleźć można m.in. składnik repelencyjny DEET o stężeniu 30%, którego zapach zaburza zmysł węchu u owadów i sprawia, że skóra człowieka staje się dla nich niewyczuwalna. Dodatkowym składnikiem jest Citridiol o stężeniu 0,1%, który również skutecznie odstrasza komary, kleszcze i meszki. Olej z australijskiego eukaliptusa cytrynowego działa antybakteryjnie, antywirusowo i przeciwgrzybiczo, a pantenol łagodzi podrażnienia i zapobiega nieprzyjemnemu uczuciu swędzenia skóry.


Skład INCI

Substancja czynna: N,N-dietylo-m-toluamid (DEET) 30g/100g; olejek z eukaliptusa cytrynowego 0,1g/100g uwodniony, cyklizowany.

Jak stosować

Spryskać równomiernie narażone na ukąszenia, odsłonięte części ciała z odległości ok. 15-20 cm.

Przeznaczenie

odstraszanie owadów

Ostrzeżenia

Produkt stosować na zewnątrz pomieszczeń lub ​w miejscach dobrze wentylowanych. Nie wdychać rozpylonego produktu. Na nanosić na dłonie dzieci ​z uwagi na możliwość kontaktu dłoni z ustami. Nie stosować u dzieci poniżej 13 roku życia. Stosować maksymalnie raz dziennie u dorosłych i dzieci powyżej 13 roku życia.​

Z uwagi na wysokie stężenie DEET w preparacie, nie stosować produktu w miejscach, w których może mieć on kontakt z odzieżą syntetyczną i skórzaną, powierzchniami plastikowymi lub lakierowanymi. Stosować maksymalnie raz dziennie u dorosłych i dzieci od 13 roku życia.


Pojemność

100 ml netto

Producent

VACO RETAIL Sp.z.o.o.,
ul. Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 44,
50-457 Wrocław,


Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.