VACO MAX płyn na komary i kleszcze DEET 30%, 80 ml

Dostępny
12,08

O produkcie: VACO MAX płyn na komary i kleszcze DEET 30%, 80 ml

100051048

Opis

VACO MAX płyn na komary i kleszcze DEET 30%, 80 ml jest praktycznym repelentem zapewniającym do 8 godzin ochrony przed owadami od jednorazowej aplikacji. Produkt może być stosowany bezpośrednio na odsłoniętą skórę całego ciała, również twarzy i szyi.


Właściwości

  • Można aplikować odsłoniętą skórę z odległości 15-20 cm.
  • Do 8 godzin skutecznej, ochrony przed komarami, kleszczami i meszkami.
  • Zabezpiecza przed kleszczami już po godzinie od zastosowania.
  • Chroni wrażliwą skórę przed podrażnieniami.
  • Odpowiedni dla osób dorosłych i dzieci powyżej 12. roku życia.
  • Naturalny skład.

Płyn VACO MAX to naturalny repelent odstraszający komary, kleszcze i meszki, który może być stosowany przez osoby dorosłe oraz dzieci powyżej 12. roku życia. Nowoczesna formuła bogata w delikatne składniki ochronne sprawia, że produkt można aplikować bezpośrednio na odsłoniętą skórę, z odległości około 15-20 cm. Płyn zapewnia skuteczną ochronę przed komarami i mieszkami bezpośrednio po zastosowaniu, natomiast przed kleszczami już po godzinie od aplikacji.

Płyn na komary i kleszcze VACO MAX polecany jest do używania głównie podczas aktywności fizycznej uprawianej na świeżym powietrzu, spacerów lub wycieczek do lasu. Bogata receptura ze składnikiem repelencyjnym DEET o stężeniu 30% zapewnia do 8 godzin ochrony przed insektami, które nie wyczuwają w tym czasie zapachu skóry. Dodatkowo w składzie znaleźć można d-pantenol, który wykazuje działanie antybakteryjne i przeciwzapalne, a także koi podrażnienia i wspiera proces gojenia się ran.


Jak stosować

Spryskać preparatem równomiernie nieosłonięte, narażone na kontakt z owadami części ciała z odległości 15-20 cm. Preparat można rozsmarować dłonią. W przypadku aplikacji na twarz i szyję preparat nanosić pośrednio – spryskać dłoń, a następnie delikatnie rozmasować.

Przeznaczenie

odstraszanie owadów

Ostrzeżenia

Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę i błony śluzowe. Po zakończeniu aplikacji dokładnie umyć ręce. Czynniki środowiska oraz potliwość skóry mogą wpływać na skuteczność produktu. Unikać bezpośredniego wdychania rozpylanego produktu lub rozpylania produktu na oczy. Produkt w rzadkich przypadkach może powodować wystąpienie podrażnienia skóry. Nie stosować produktu w miejscach, w których może on mieć kontakt z żywnością, wodą przeznaczoną do spożycia, paszą, przyborami mającymi kontakt z żywnością. Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia.

Z uwagi na wysokie stężenie DEET w preparacie, nie stosować produktu w miejscach, w których może mieć on kontakt z odzieżą syntetyczną i skórzaną, powierzchniami plastikowymi lub lakierowanymi. Stosować maksymalnie 1 raz dziennie przez osoby powyżej 12 roku życia.


Producent

VACO RETAIL Sp.z.o.o.,
ul. Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 44,
50-457 Wrocław,


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.