VACO KIDS 2 w 1 płyn na komary, kleszcze i meszki dla dzieci 1+, 80 ml

Marka: VACO

Płyn służący do odstraszania owadów, zwłaszcza komarów i kleszczy.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

14,82

O produkcie: VACO KIDS 2 w 1 płyn na komary, kleszcze i meszki dla dzieci 1+, 80 ml

100010541

Opis

VACO KIDS 2w1 płyn na komary, kleszcze i meszki dla dzieci 1+, 80 ml odstrasza insekty, chroniąc tym samym dorosłych i dzieci przed chorobami przenoszonymi przez owady. Preparat zapewnia 5-godzinną ochronę przed komarami, kleszczami i meszkami.


Właściwości

 • Odpowiedni dla dzieci od 1. roku życia.
 • Delikatny zapach.
 • 5-godzinna ochrona przed insektami.
 • Można stosować bezpośrednio na skórę dziecka.
 • Chroni dzieci przed skutkami ukąszenia owadów.
 • Nie zawiera substancji repelencyjnej DEET.
 • Naturalny skład.

Płyn na komary, kleszcze i meszki VACO KIDS 2w1 polecany jest do stosowania w przypadku osób dorosłych oraz dzieci od 1. roku życia. Nowoczesna formuła o przyjemnym zapachu została skomponowana z myślą o komforcie najmłodszych oraz zapewnieniu skutecznej, 5-godzinnej bariery ochronnej przed owadami. Co ważne, płyn chroni nie tylko przed skutkami ukąszenia owadów, ale także przed chorobami przenoszonymi przez kleszcze.

W składzie płynu na kleszcze, komary i kleszcze VACO KIDS znaleźć można butyloacetyloaminopropionian etylu (IR3535), który zapewnia odpowiednią ochronę delikatnej skóry dzieci i dorosłych, która wykazuje skłonność do podrażnień. Zawarty w płynie olejek z australijskiego eukaliptusa cytrynowego wykazuje działanie antybakteryjne i antywirusowe, a przy tym łagodzi nieprzyjemne uczucie swędzenia. Ze względu na 3, wysoki stopień ochrony, produkt świetnie sprawdza się podczas lekkich aktywności na świeżym powietrzu oraz spacerów po parku lub lesie.


Skład INCI

Substancja czynna: butyloacetyloaminopropionian etylu (IR3535) zaw. 10g/100g; olejek z australijskiego eukaliptusa cytrynowego, uwodniony, cyklizowany zaw. 0,1g/100g.

Jak stosować

Spryskać preparatem równomiernie nieosłonięte, narażone na kontakt z owadami części ciała z odległości 15-20 cm. Preparat można rozsmarować dłonią. W przypadku aplikacji na twarz i szyję preparat nanosić pośrednio - spryskać dłoń, a następnie delikatnie rozmasować. Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę i błony śluzowe. Nie nanosić na dłonie dzieci z uwagi na możliwość kontaktu dłoni z ustami. Nie wdychać par produktu. Po zakończeniu aplikacji dokładnie umyć ręce.
 • Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia – stosować maksymalnie 3 razy dziennie.
   Dzieci pomiędzy 2-12 rokiem życia – stosować 2 razy dziennie.
    Dzieci pomiędzy 1-2 rokiem życia - stosować raz dziennie.
     W przypadku dzieci w wieku 1-12 lat, produkt powinien być aplikowany przez dorosłych.

Przeznaczenie

odstraszanie owadów

Ostrzeżenia

Produkt stosować na zewnątrz pomieszczeń lub w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Nie stosować produktu w miejscach, w których może on mieć kontakt z materiałami syntetycznymi (np. ubranie).

Pojemność

80 ml netto

Producent

VACO RETAIL Sp.z.o.o.,
ul. Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 44,
50-457 Wrocław,


Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.