VACO Spray na komary, kleszcze i meszki, 100 ml

Marka: VACO

Spray służący do odstraszania owadów, zwłaszcza komarów i kleszczy.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

10,35

O produkcie: VACO Spray na komary, kleszcze i meszki, 100 ml

100010540

Opis

VACO Spray na komary, kleszcze i meszki 100 ml to produkt, który odstrasza takie owady, jak komary, kleszcze i meszki. Pozwala tym samym uniknąć ugryzienia i jego skutków. Spray okaże się pomocny szczególnie w okresie wiosenno-letnim, przy częstym spędzaniu czasu na zewnątrz.


Właściwości

 • Zawiera butyloacetyloaminopropionian etylu.
 • Wygodna forma sprayu.
 • Bezpieczny dla skóry.
 • Nie plami odzieży.
 • Odpowiedni dla dzieci od 3 roku życia.
 • Praktyczny spray na komary firmy VACO zapewni ochronę przed owadami. Jego działanie odstraszające utrzymuje się przez około 5 godzin. Produkt jest przeznaczony do stosowania na całe ciało, w tym również twarz i szyję. Dzięki temu, że ma kompaktowy rozmiar – z łatwością zmieści się w torebce lub plecaku. To produkt, który dobrze sprawdzi się w ciepłe dni, a już w szczególności podczas wycieczek, spacerów i wizyt w lesie. Ze względu na formę sprayu, przez którą pokrycie całego ciała może nie być łatwym zadaniem – po zaaplikowaniu produktu zaleca się jego rozsmarowanie na ciele. W ten sposób dotrzesz nawet do trudno dostępnych miejsc.


  W składzie produktu znajduje się olejek z eukaliptusa cytrynowego, wykazujący działanie antybakteryjne, antywirusowe i antyseptyczne. Składnik ten wspomaga gojenie się ran i ugryzień. Reguluje pracę gruczołów łojowych, tonizuje i oczyszcza skórę. Charakteryzuje się świeżym i słodkim aromatem. Stanowi naturalny repelent, który skutecznie odstrasza insekty. Głównym składnikiem tego produktu o działaniu odstraszającym jest jednak butyloacetyloaminopropionian etalu.


  Skład INCI

  Substancja czynna: butyloacetyloaminopropionian etylu (IR3535) zaw. 10g/100g; olejek z australijskiego eukaliptusa cytrynowego, uwodniony, cyklizowany zaw. 0,1g/100g.

  Jak stosować

  Spryskać preparatem równomiernie nieosłonięte, narażone na kontakt z owadami części ciała z odległości 15-20 cm. Preparat można rozsmarować dłonią. W przypadku aplikacji na twarz i szyję preparat nanosić pośrednio - spryskać dłoń, a następnie delikatnie rozmasować.

  Przeznaczenie

  odstraszanie owadów

  Ostrzeżenia

  Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę i błony śluzowe. Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę i błony śluzowe. Nie wdychać par produktu. Po zakończeniu aplikacji dokładnie umyć ręce.

  Nie stosować na dłonie dzieci z uwagi na fakt, iż może nastąpić kontakt produktu z ustami dziecka. Aplikacja na odzież: 2 razy dziennie – dzieci od 3 roku życia.


  Pojemność

  100 ml netto

  Uwagi

  Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę i błony śluzowe. Po zakończeniu aplikacji dokładnie umyć ręce. Nie stosować u dzieci poniżej 6 roku życia. Nie stosować produktu na dłonie dzieci z uwagi na możliwość kontakt produktu z ustami dziecka

  Producent

  VACO RETAIL Sp.z.o.o.,
  ul. Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 44,
  50-457 Wrocław,


  Typ produktu

  Kosmetyk

  Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.