VACO Płyn na komary, kleszcze i meszki (pump spray), 100 ml

Marka: VACO

Płyn służący do odstraszania owadów, zwłaszcza komarów i kleszczy.

Dostępny
12,79

O produkcie: VACO Płyn na komary, kleszcze i meszki (pump spray), 100 ml

100010539

Opis

VACO Płyn na komary, kleszcze i meszki (pump spray) 100 ml to produkt przeznaczony do stosowania bezpośrednio na skórę ciała – w tym również twarzy i szyi. Odstrasza komary, kleszcze i meszki, dzięki czemu pozwala uniknąć ugryzienia owada.


Właściwości

 • Zawiera N-dietylo-meta-toluamid (DEET).
 • Nie powoduje żadnych podrażnień skóry.
 • Przyjemny, delikatny zapach.
 • Nie plami ubrań.
 • Odpowiedni dla dzieci od 12 roku życia.
 • Posiada znak jakości Q przyznany przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji.
 • Płyn na komary, kleszcze i meszki marki VACO zapewnia ochronę przed owadami na około 5 godzin. To produkt, który znajdzie zastosowanie zwłaszcza w okresie wiosenno-letnim, gdy obecność owadów jest wzmożona. Sprawdzi się podczas szkolnych wycieczek, spacerów w parku i uprawiania aktywności fizycznej w lesie. Jego przyjemny zapach sprawia, że jest uniwersalny. Ze względu na kompaktowy rozmiar płyn z powodzeniem zmieścisz w plecaku lub torbie.

  Głównym składnikiem produktu jest N-dietylo-meta-toluamid. To właśnie ten składnik odstrasza insekty, w szczególności te przenoszące groźne choroby. Oprócz tego, w składzie preparatu znajduje się także olejek z eukaliptusa cytrynowego. Wykazuje działanie antybakteryjne, przeciwgrzybicze i antyseptyczne. Łagodzi wszelkie podrażnienia skóry oraz ugryzienia komarów. Jest naturalnym składnikiem, który skutecznie odstrasza komary, kleszcze, a także inne insekty. Ma lekki, przyjemny zapach. Charakteryzuje się również wysoką aktywnością przeciwutleniającą.


  Skład INCI

  Substancja czynna: ZAWIERA: N,N-Diethyl-3 meta-toluamid (DEET) zaw.: 15g/100g; Olejek z australijskiego eukaliptusa cytrynowego, uwodniony, cyklizowany zaw.: 0,1g/100g

  Jak stosować

  Spryskać preparatem równomiernie nieosłonięte, narażone na kontakt z owadami części ciała z odległości 15-20 cm. Preparat można rozsmarować dłonią. W przypadku aplikacji na twarz i szyję preparat nanosić pośrednio – spryskać dłoń, a następnie delikatnie rozmasować. Po zakończeniu aplikacji dokładnie umyć ręce. Aplikacja na skórę: 1 raz dziennie – dzieci od 12. roku życia. 2 razy dziennie – osoby dorosłe.

  Przeznaczenie

  odstraszanie owadów

  Ostrzeżenia

  Nie stosować produktu na dłonie dzieci. Unikać bezpośredniego wdychania rozpylanego produktu lub rozpylania produktu na oczy.

  Pojemność

  100 ml netto

  Producent

  VACO RETAIL Sp.z.o.o.,
  ul. Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 44,
  50-457 Wrocław,


  Typ produktu

  Kosmetyk

  Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.