Valdix Noc, 400 mg, 90 tabletek

Dostępny
25,66

O produkcie

100005673

Produkt leczniczy asygnowany do tradycyjnego stosowania w wymienionych wskazaniach, jego produktywność opiera się na długim okresie stosowania i doświadczeniu.

Działanie

Przyjmuje się, że lek wykazywać będzie działanie uspokajające oraz łagodzące stany napięcia nerwowego o niewielkim nasileniu i ułatwiające zasypianie.

Wskazania

Tradycyjnie w łagodnych objawach napięcia nerwowego i trudnościach w zasypianiu.
Tradycyjny produkt leczniczy roślinny do stosowania w wymienionych wskazaniach, wynikających wyłącznie z jego długotrwałego stosowania.

Przeciwwskazania

Nie należy stosować leku w przypadku nadwrażliwości na korzeń kozłka. Możliwe jest wystąpienie łagodnych objawów żołądkowo-jelitowych (nudności, skurcze brzucha).

Przyjmowanie innych leków

Należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich lekach, stosowanych przez pacjenta obecnie lub ostatnio, a także o lekach, które pacjent planuje stosować.

Dawkowanie

Młodzież powyżej 12 lat, dorośli, osoby w wieku podeszłym: doustnie, 1-2 tabletki do 3 razy dziennie, w łagodnych objawach napięcia nerwowego. W trudnościach w zasypianiu 1-2 tabletki pół godziny do godziny przed snem lub, jeśli konieczne, dodatkowo 1-2 tabletki wieczorem.

Skutki uboczne

W przypadku wystąpienia objawów niepożądanych oraz działań niepożądanych, niewymienionych w ulotce należy skonsultować się z lekarzem.

Skład

Korzeń kozłka (Valerianae radix) - 400 mg.

Producent

Laboratorium Farmacuetyczne Labofarm Sp. z o.o. Sp. k.

Dystrybutor

Laboratorium Farmacuetyczne Labofarm Sp. z o.o. Sp. k.
Lubichowska 176b
83-200 Starogard Gd.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.