Qmed Vario Pillow profilowana poduszka do snu, 1 szt.

Dostępny
164,70

O produkcie: Qmed Vario Pillow profilowana poduszka do snu, 1 szt.

100050943

Opis

Qmed Vario Pillow profilowana poduszka do snu, 1 szt. to wyrób medyczny wyróżniający się dwustronną, anatomicznie wyprofilowaną konstrukcją, która zapewnia odpowiednie podparcie kręgosłupa i maksymalny komfort w trakcie nocnego wypoczynku.


Właściwości

  • Dla osób, które śpią na boku, plecach i na brzuchu.
  • Wykonana z antyalergicznej pianki wiskoelastycznej z funkcją pamięci.
  • Stabilizuje pozycję głowy i szyi w trakcie snu.
  • Redukuje nadmierne napięcie mięśniowe w okolicy szyi, karku i obręczy ramiennej.
  • Termoplastyczna.
  • Zdejmowalny pokrowiec w zestawie.
  • Certyfikat CE.

Profilowana poduszka ortopedyczna do spania Qmed Vario Pillow należy do kategorii wyrobów medycznych, który poprzez anatomiczne wyprofilowanie zapewnia podparcie kręgosłupa i maksymalny komfort w trakcie snu. Poduszka jest dwustronna – z jednej strony posiada delikatne wyprofilowanie, które podtrzymuje szyję i głowę w trakcie snu na plecach, natomiast z drugiej strony ma większą powierzchnię poziomą, dzięki czemu może być używana do spania na boku.

Poduszka ortopedyczna Vario Pillow wykonana została z wytrzymałej pianki wiskoelastycznej, która reaguje na temperaturę i nacisk ciała, w związku z czym idealnie dopasowuje się do naturalnej krzywizny kręgosłupa. Co ważne, materiał ten jest przyjazny dla alergików – zapobiega gromadzeniu się mikroorganizmów, alergenów oraz drobinek kurzu. Do poduszki Qmed dołączony jest praktyczny pokrowiec zapinany na suwak, który może być prany w pralce.


Skład


Poduszka: 100% PU
Poszewka.: 40% bawełna, 60% poliester
Poszewka wewnętrzna.: 100% poliester

Waga

1312 g netto

Producent

MDH Sp.z o.o.,
ul. Maratońska 104,
94-007 Łódź


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.