Vera Nord

  (1)

Marka Vera Nord od 1995 roku dostarcza na rynek w 100% czyste olejki eteryczne, olejki zapachowe i perfumy. Podczas tworzenia swoich wyrobów korzysta wyłącznie ze sprawdzonych surowców, aby zapewnić odbiorcom jak najwyższą jakość. Poznaj olejki pozyskane z liści, kwiatów, owoców i drewna Vera Nord.

Sortuj według

  Vera Nord od niemal 30 lat dostarcza olejki eteryczne

  Vera Nord to rodzinna firma założona w połowie lat 90. XX wieku. Zainteresowanie zapachem i jego prozdrowotnymi właściwościami stało się inspiracją do utworzenia linii produktów zgodnych z naturalnym cyklem i rytmem człowieka i natury pomocnych w zachowaniu równowagi organizmu.  Prawie 30 lat obecności na rynku pozwoliło Vera Nord na zdobycie ogromnego doświadczenia, które przekłada się na jakość i bezpieczeństwo dostarczanych wyrobów. Nienaganną jakość produktów marki potwierdzają badania mikrobiologiczne, dermatologiczne oraz ocena aplikacyjno-użytkowa. Ponadto olejki i perfumy Vera Nord spełniają normy RIFM i IFRA.

  Co zawierają olejki eteryczne Vera Nord?

  Marka Vera Nord dokłada wszelkich starań, aby cena produktów była jak najkorzystniejsza, a jakość — jak najwyższa. W tym celu firma dba o odpowiednią selekcję wykorzystywanych surowców i uważnie dobiera dostawców. W swoich wyrobach wykorzystuje tylko skontrolowane olejki i oliwki do ciała, aby zapewnić konsumentom odpowiednie właściwości aromaterapeutyczne. Firma Vera Nord podczas tworzenia swoich produktów wykorzystuje olejki z pojedynczych roślin, np. z anyżu (Pimpinella anisum), cedru (Juniperus virginiana), imbiru (Zingiber officinale) czy kawy (Coffea arabica). Marka specjalizuje się również w komponowaniu mieszanek olejków przeznaczonych, np. dla kierowców, dla uczniów, dla palaczy czy na wieczór bez komarów.

  Olejki eteryczne Vera Nord

  W aosrtymencie marki znajdziesz olejki eteryczne Vera Nord przydatne w różnych sytuacjach. Dużym zainteresowaniem konsumentów cieszy się zwłaszcza produkt Vera Nord, olejek eteryczny wieczór bez komarów. Ta unikalna kompozycja nieatrakcyjna dla owadów zawiera m.in.:

  • Olejek eteryczny z eukaliptusa cytrynowego,
  • Olejek lawendowy,
  • Cytronelol.

  Formuły produktów Vera Nord są wolne od konserwantów, barwników i syntetycznych dodatków zapachowych. Ponadto nie były testowane na zwierzętach i nie zawierają surowców modyfikowanych genetycznie.