VisPlantis

  (26)

VisPlantis to polska firma obecna na rynku od ponad 10 lat. Jest właścicielem kilku marek – Gift of Nature, Element, VisPlantis Professional, so!flow i innych. Obecnie produkty VisPlantis znaleźć można w Europie, Malezji, Tajwanie, w krajach Zatoki Perskiej i w Stanach Zjednoczonych.

Sortuj według

Naturalne kosmetyki pielęgnacyjne VisPlantis

Kosmetyki do ciała VisPlantis bazują na składnikach pochodzenia naturalnego. To substancje certyfikowane, skontrolowane przez renomowane europejskie laboratoria. Pozbawiono je parabenów, SLS i sztucznych składników, które mogą wywierać szkodliwy wpływ na środowisko i ludzką skórę. VisPlantis nie testuje swoich kosmetyków na zwierzętach i nie stosuje surowców, które przeszły takie testy. Preparaty tej firmy są odpowiednie dla wegetarian, a niektóre także dla wegan.

VisPlantis oferuje kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała oraz włosów. To delikatne preparaty, które nie wywołują podrażnień. Pozwalają na korzystanie na co dzień, przez osoby w różnym wieku. Wśród produktów VisPlantis znaleźć można szampony, żele, płyny do kąpieli, kremy, kremy BB, odżywki, maski, naturalne oleje do włosów czy nawet preparaty brązujące do ciała. Kosmetyki do włosów podzielono pod względem porowatości, do jakiej są przeznaczone.

Kosmetyki VisPlantis do pielęgnacji ciała, włosów i twarzy

VisPlantis ma w swojej ofercie m.in. mieszanki olejów roślinnych, wykorzystywane do zmywania makijażu i pielęgnacji cery oraz całego ciała. Zawierają substancje pozyskiwane z orzechów i roślin. Wśród tych produktów można wyróżnić olejek różany do twarzy i ciała VisPlantis, z dodatkiem oleju macadamia. Preparat ten pomaga nawilżyć skórę i złagodzić podrażnienia.

Naturalne substancje zawarte w kosmetykach VisPlantis dostępnych w Dr. Max pomagają odżywić skórę, wzmocnić ją i zregenerować. Pozostawiają uczucie wygładzenia. Niektóre z nich mają w swoim składzie prebiotyk Teflose, który pomaga pobudzić komórki do odnowy. Kosmetyki VisPlantis zawierają też oleje roślinne, np. z oliwek, kamelii japońskiej czy babasu, oraz masło shea. W niektórych produktach aż 98% stanowią wyłącznie substancje roślinne pochodzenia naturalnego. Marka stosuje składniki z całego świata, w tym np. egzotyczne grzyby reishi. Kosmetyki VisPlantis są dostępne w przystępnych cenach.