Vita-D-Lip Liposomal Vitamin D 2000 IU, suplement diety, 30 saszetek

Dostępny
40,56

O produkcie

100012013

VITA-D-LIP to liposomalna witamina D w opatentowanej technologii LIPOSHELL.

Właściwości

VITA-D-LIP to liposomalna witamina D w opatentowanej technologii LIPOSHELL. Zastosowanie technologii LIPOSHELL pozwala na osiągnięcie bardzo wysokiej wydajności w transporcie witaminy D do organizmu. Liposomy LIPOSHELL to maleńkie nośniki, które wykazują podobieństwo do błon komórkowych w organizmie ludzkim, dzięki czemu są nietoksyczne i biozgodne.
Nie zawiera dodanych cukrów, glutenu, sztucznych barwników, czy konserwantów. Nie zawiera także alergenów.

Tabela

Składnik odżywczy Zawartość w dziennej porcji / %RWS*
1 saszetka
Witamina D (cholekalcyferol) 50 µg/1000%

*RWS – Referencyjna Wartość Spożycia

Skład

Składniki: Woda; substancja wypełniająca: glicerol; stabilizator: pektyny; aromat naturalny; regulator kwasowości: kwas askorbinowy; fosfolipidy z lecytyny sojowej; cholekalcyferol (witamina D).

Jak stosować

VITA-D-LIP 1000 IU można spożyć bezpośrednio lub rozpuścić w niewielkiej ilości wody niegazowanej. Nie należy rozpuszczać zawartości saszetki w gorących napojach.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: Dorośli - 1 saszetka dziennie. Młodzież i dzieci do 12 roku życia- porcja do spożycia określana jest po konsultacji z lekarzem.

Przeznaczenie

VITA-D-LIP 2000 IU przeznaczony jest dla osób dorosłych, młodzieży i dzieci od 12. r.ż. w zwiększonym zapotrzebowaniu na witaminę D.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Kobiety w ciąży, matki karmiące piersią, osoby mające predyspozycje do tworzenia kamieni nerkowych lub chorujące na kamicę nerkową przed zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem. Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu.

Producent

Lipid Systems Sp. z o.o.
ul. Krzemieniecka 48C, 54–613 Wrocław

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.