Vitamin C 1000 mg Dr.Max, suplement diety, 20 tabletek musujących

Marka: DR.MAX
Dostępny
6,99

O produkcie

100011451

Suplement diety zawierający witaminę C. Vitamin C Dr.Max to witamina C w postaci tabletek musujących o smaku cytrynowym.

Właściwości

Witamina C pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego i nerwowego oraz w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu energetycznego.

Tabela

Każda tabletka zawiera Zawartość/1 tabletka %RWS/1tabl.
Witamina C 1000 mg 1250

* Referencyjna Wartość Spożycia

Skład

Składniki: Kwas (kwas cytrynowy), kwas L-askorbinowy, regulator kwasowości (wodorowęglan sodu),substancja wypełniająca (sorbitole), substancja przeciwzbrylająca (glikol polietylenowy), maltodekstryna, substancja słodząca (sukraloza), aromat naturalny cytrynowy, emulgator (guma arabska), barwnik (ryboflawiny).

Jak stosować

Tabletkę rozpuścić w szklance wody (250 ml)

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 tabletka musująca

Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze od 5 °C do 25 °C. Chronić przed wilgocią bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostepny dla małych dzieci. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 12 lat. Spożycie w nadmiernych ilościach może wywołać efekt przeczyszczający.

Nie stosować u osób mających predyspozycje do tworzenia kamieni nerkowych lub chorujących na kamicę nerkową.

Waga

Masa netto: 77,6 g netto

Dystrybutor

Dr.Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Producent

Dr.Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.