Vitella Vein, żel na pękające naczynka, 50 ml

Marka: VITELLA

Żel z wyciągiem z ziela Centella i olejkami na pękające naczynka.

Dostępny
55,26

Alternatywa od Dr. Maxa

Żel wspomagający regenerację zmęczonej skóry, zawiera arnikę i panthenol.

O produkcie: Vitella Vein, żel na pękające naczynka, 50 ml

100005975

Opis

Żel likwiduje istniejące „pajączki" oraz zapobiega ich dalszemu powstawaniu. Szybko się wchłania i pozostawia śladu na powierzchni skóry.

Właściwości

Żel Vitella Vein to kosmetyk, który powstał we współpracy z dermatologami. Unikalny skład jest oparty o właściwości wąkroty azjatyckiej – rośliny o działaniu przeciwbakteryjnym i przeciwgrzybiczym. Kosmetyk został opracowany z myślą o osobach, które zmagają się z tzw. ֦pajączkami”, czyli pękającymi naczynkami, występującymi zwłaszcza na nogach. Ich obecność świadczy o zmniejszonej elastyczności naczyń, czemu przeciwdziałają substancje aktywne zawarte w kosmetyku.

Jak działa Vitella Vein?

Vitella Vein zawiera rutynę wzmacniającą ściany drobnych naczyń krwionośnych. Wyciąg z wąkrotki przeciwdziała procesom starzeniowym, stymuluje przy tym syntezę kwasu hialuronowego. Olejki eteryczne z lawendy, cyprysowy i cytrynowy zmniejszają podrażnienia skóry i wpływają korzystnie na mikrokrążenie podskórne.

Jak stosować Vitella Vein?

Żel Vitella Vein należy stosować 2 razy dziennie. Nałożyć niewielką ilość preparatu na obszar pokryty „naczynkami” oraz wmasować kulistymi ruchami. Kosmetyk należy stosować przez co najmniej 6–8 tygodni. Aby osiągnąć lepszy efekt, producent zaleca wmasować żel, gdy skóra będzie rozgrzana i wilgotna, a pory rozszerzone – najlepiej po ciepłej kąpieli lub prysznicu.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Vitella Vein?

Przeciwwskazaniem do stosowania kosmetyku jest nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu.

Czy krem Vitella Vein jest bezpieczny dla kobiet w ciąży?

Z uwagi na starannie przebadany skład Vitella Vein może być stosowany również przez kobiety w ciąży, które są szczególnie narażone na występowanie „pajączków” na nogach.


Skład INCI

Rutyna, wyciąg z ziela Centella, olejki eteryczne (lawendowy, cyprysowy i cytrynowy), aktywne wyciągi roślinne.

Jak stosować

stosować 2-3 razy dziennie przez okres 6-8 tygodni. Aby efekt był bardziej widoczny zaleca się dokładnie wmasować żel, gdy skóra jest wilgotna i rozgrzana, a pory skóry są rozszerzone (np. po prysznicu lub kąpieli).

Pojemność

50 ml

Seria

Vein

Dystrybutor

Benemedo Sp. z o.o., Wybrzeże Kościuszkowskie 43/2, 00-347 Warszawa

Producent

Benemedo GmbH

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.