WaterWipes, chusteczki nasączone czystą wodą, 60 sztuk

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

12,79

Klienci kupili również

Spray izotoniczny z wodą morską, dla dzieci, do udrażniania nosa.

O produkcie: WaterWipes, chusteczki nasączone czystą wodą, 60 sztuk

100009870

Opis

Water Wipes to chusteczki nawilżane dla noworodków i niemowląt zawierające tylko 2 składniki: czystą wodę oraz kroplę ekstraktu z pestek grejpfruta.

Właściwości

Chusteczki nawilżane Water Wipes nasączone są czystą wodą (99,9%) oraz ekstraktem z pestek grejpfruta. Minimalna ilość składników sprawia, że Water Wipes nadaje się do pielęgnacji skóry bardzo wrażliwej, problematycznej, a także skłonnej do odparzeń i egzemy. Chusteczki Water Wipes mogą być również stosowane do pielęgnacji skóry wcześniaków. Water Wipes są polecane przez położne oraz posiadają atesty Brytyjskiego Towarzystwa Alergologicznego, Francuskiego Stowarzyszenia Profilaktyki Alergii oraz Północnoamerykańskiego Stowarzyszenia Atopowego Zapalenia Skóry. Chusteczki Water Wipes nie posiadają sztucznych aromatów, barwników oraz siarczanów.

Skład INCI

99,9% wody, 0,1% ekstraktu z pestek grejpfruta.

Jak stosować

Odklej folię zabezpieczającą produkt. Wyciągnij chusteczkę przez dziurę. Zaklej otwór z powrotem, aby chusteczki nie utraciły wilgoci. Zużyj chusteczkę zaraz po wyjęciu z opakowania. Nie spłukuj w toalecie. Nie przecinaj opakowania. Nie przenoś chusteczek do innego woreczka, przechowuj w oryginalnym opakowaniu.

Przeznaczenie

Chusteczki do pielęgnacji i oczyszczania delikatnej skóry:
- noworodków, niemowląt, wcześniaków, dzieci
- dorosłych
- alergików
- osób z Atopowym Zapaleniem Skóry, egzemą, łuszczycą, innymi chorobami skóry.


Pojemność

60 sztuk

Producent

Gonature

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.

Kategorie produktu