WaterWipes

  (8)

WaterWipes to marka specjalizująca się w produkcji chusteczek dla niemowląt. Jej  inicjatorem i twórcą był Edward McCloskey, ojciec córeczki borykającej się z nawracającymi odparzeniami wywołanymi noszeniem pieluszek. Dziś artykuły WaterWipes dystrybuuje się do ponad 50 krajów.

Sortuj według

    Chusteczki WaterWipes – postaw na prosty skład!

    Chusteczki dla niemowląt WaterWipes wyróżniają się wyjątkową delikatnością. Nie zawierają substancji o działaniu alergizującym oraz drażniącym. Nadają się do pielęgnacji wrażliwej skóry ze skłonnością do uczuleń, podrażnień oraz egzemy. Sprawdzają się nawet w przypadku wcześniaków. W 99,9% WaterWipes chusteczki nawilżające dla dzieci składają się z czystej wody, a ponadto wzbogacono je o ekstrakt z pestek grejpfruta. Potwierdzeniem jakości chusteczek WaterWipes są liczne certyfikaty, m.in. Brytyjskiego Towarzystwa Alergologicznego, Francuskiego Stowarzyszenia Profilaktyki Alergii.

    WaterWipes – dla niemowląt i starszych dzieci

    Marka WaterWipes ma w swojej ofercie nie tylko chusteczki dla noworodków i niemowląt. W aptece znajdziesz również produkty dla starszych dzieci, a mianowicie WaterWipes chusteczki nasączone czystą wodą (ich ceny zależą od wielkości opakowania). Zawierają one dodatkowo ekstrakty z orzechów mydlanych (inaczej saponiny, czyli związki naturalnie występujące w roślinach). W połączeniu z wodą chusteczki nawilżane WaterWipes Soapberry zaczynają się pienić, jednak w odróżnieniu do tradycyjnego mydła nie wysuszają skóry. Mogą być więc bezpiecznie stosowane do czyszczenia zabrudzeń powstałych podczas zabawy czy jedzenia.