Wax Girl, odżywka dla dzieci do rozczesywania włosów długich, spray, 100 ml

Marka: WAX
Dostępny
22,49

O produkcie

100020692

Odżywka w sprayu bez spłukiwania.

Właściwości

Odżywka WaxGirl bogata w substancje odżywcze wzmacnia włókno włosa i zwiększa jego odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zawarta w preparacie Prowitamina B5 głęboko nawilża włókno włosa, poprawiając stan uszkodzonych włosów, pogrubia je i zmniejsza skłonność do rozdwajania. Preparat aktywnie łagodzi podrażnienia skóry głowy spowodowane zanieczyszczeniem środowiska i chroni przed negatywnym działanie wysokiej temperatury (np. suszarka).

Produkt sprawia, że włosy nawet bardzo długie łatwo się rozczesują, są bardziej błyszczące, elastyczne i mniej się elektryzują. Formuła bez spłukiwania powoduje, że włosy mają na sobie warstwę ochronną.

Produkt bezpieczny dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Skład INCI

Składniki: pantenol, witamina E

Jak stosować

Odżywką Wax Girl spryskać umyte suche lub wilgotne włosy od nasady aż po końce. By rozprowadzić preparat równomiernie można przeczesać włosy grzebieniem. Nie spłukiwać, pozostawić do wyschnięcia bądź układać jak zwykle.

Przeznaczenie

Preparat rekomendowany do codziennego stosowania na wilgotne lub suche włosy.

Pojemność

Objętość netto: 100 ml.

Producent

PILOMAX SP. Z O.O.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.