Weleda

  (75)

Firma Weleda została założona w 1921 r. przez holenderską lekarkę Itę Wegman, niemieckiego chemika Oskara Schmiedla oraz austriackiego filozofa Rudolfa Steinera. Twórcy marki od początku kładli nacisk na to, by ich kosmetyki były tworzone z naturalnych składników.

Sortuj według

Kosmetyki Weleda – holistyczne podejście do człowieka i natury 

Weleda specjalizuje się w dostarczaniu wyrobów nawiązujących do filozofii antropozoficznej. Bazuje ona na holistycznym spojrzeniu na społeczeństwo, człowieka i naturę. Nazwa marki wywodzi się od imienia germańskiej uzdrowicielki. Wartości, jakie przyświecały założycielom firmy, są kontynuowane również dziś. Kremy, balsamy, żele i inne produkty wytwarza się zgodnie z mottem: „W harmonii z naturą”. Stąd też do produkcji kosmetyków używa się substancji organicznych pochodzących ze zrównoważonych upraw.

Weleda – wybierz kosmetyki o wysokiej skuteczności

Weleda dysponuje nowoczesnymi laboratoriami i centrami badawczo-rozwojowymi, a do przygotowywania kosmetyków stosuje wyłącznie starannie wyselekcjonowane surowce. W opracowywaniu receptur kremów do twarzy, szamponów (oraz pozostałych artykułów dostępnych w ofercie) biorą udział kosmetolodzy, lekarze, naukowcy. Artykuły Weleda charakteryzują się wysoką biodostępnością, co pozytywnie wpływa na ich skuteczność.

Weleda – kosmetyki dla dorosłych i dzieci

W aptece znajdziesz produkty Weleda w różnych cenach. Oferta marki obejmuje kosmetyki dla ludzi w każdym wieku. Ze względu na zawartość naturalnych wyciągów roślinnych artykuły poleca się dla osób o wrażliwej, suchej lub atopowej skórze, np. Weleda krem do twarzy z białą malwą. Zainteresowaniem cieszą się także kosmetyki Weleda z serii Baby przeznaczone do pielęgnacji niemowląt. Na uwagę zasługują ponadto dezodoranty i olejki do masażu, m.in. Weleda olejek do masażu na rozstępy dla kobiet w ciąży.