Westlab Odświeżająca Sól Epsom, 1 kg

Dostępny
24,03

O produkcie

100019183

Sól z Morza Martwego Westlab jest nierafinowana i oczyszczona jedynie w sposób naturalny, bez użycia środków chemicznych, co zapewnia uzyskanie wysokiej jakości naturalnego produktu. W przeciwieństwie do wielu innych soli do kąpieli, sole Westlab nie zawierają żadnych dodatków.

Właściwości

Czysta sól z Morza Martwego Westlab zawiera minerały o zbawiennym działaniu na skórę. Wśród nich od 31% do 35% stanowi magnez, który:
- pomaga rozluźnić zmęczone i obolałe mięśnie,
- uzupełnia niezbędne minerały,
- wzmacnia naturalne zdrowie skóry.

Magnez: łagodzi, chroni, regeneruje i przywraca równowagę skórze.
Wapń: działa przeciwutleniająco, wspomaga odnowę komórek.
Potas: przywraca właściwy poziom nawilżenia skóry.

Skład INCI

Maris Sal (sól z Morza Martwego)

Skład chemiczny: chlorek magnezu, chlorek potasu, chlorek sodu, chlorek wapnia, bromek, siarczany, substancje nierozpuszczalne, woda krystalizacyjna.

Jak stosować

Sól rozpuścić w wannie wypełnionej ciepłą woda o temperaturze ok. 37°C. Relaksującą 20-minutową kąpiel stosować 1-2 razy w tygodniu. Kąpiel poprawiającą ogólny stan i zdrowie skóry należy przygotować z 0,5 lub 1 szklanki (ok. 100 g – 250 g) produktu. Odprężenie zmęczonym i obolałym mięśniom przyniesie kąpiel przygotowana z 2-4 szklanek (ok. 500 g – 1 kg) produktu.

Ostrzeżenia

Przed użyciem przeczytać: Osoby cierpiące na wszelkiego rodzaju choroby lub dolegliwości, będące w trakcie leczenia, bardzo wrażliwej skórze oraz kobiety w ciąży i w czasie karmienia piersią powinny przed użyciem zasięgnąć porady farmaceuty. Nie stosować na uszkodzoną skórę.
Chronić oczy.
W razie wystąpienia podrażnienia spłukać wodą.
Jeżeli podrażnienie nie ustąpi, zasięgnąć porady lekarza.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Pojemność

Masa/objętość netto: 1 kg

Producent

Westlab

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.