Dr. Jacob's Witamina D3K2 Forte, suplement diety, krople doustne, 20 ml

Suplement diety, wysokiej jakości witaminy D3, K2, olej słonecznikowy.

Dostępny
69,98

O produkcie: Dr. Jacob's Witamina D3K2 Forte, suplement diety, krople doustne, 20 ml

100009835

Opis

Wysokiej jakości witaminy D3 i K2 (menachinon-7, MK-7, MenaQ-7) rozpuszczone w ekologicznym, hypoalergicznym oleju słonecznikowym.

Właściwości

Witamina D3 Dr. Jacob's pozyskiwana jest z lanoliny z wełny owczej (ekstrahowana za pomocą naświetlania promieniami UV). Witamina K2 Dr. Jacob's jest szczególna, gdyż uzyskujemy ją z olejków eterycznych w procesie syntezy organicznej. To zapewnia najwyższą ilość czystego menachinonu-7 (MK-7), jego świetną przyswajalność oraz bioaktywność oraz brak zanieczyszczeń GMO (więcej na końcu opisu). Produkt wegetariański.

Tabela

Zawartość w 1 kropli (%RWS):
Witamina D3 50 mcg (1000%)
Witamina K2 50 mcg (67%)


Skład

Składniki: olej MCT (z kokosa) (89%), przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli (naturalna witamina E), cholekalcyferol (witamina D3), witamina K2 (all-trans menachinon-7).

Jak stosować

Podać na łyżeczce lub zakroplić do jamy ustnej i rozprowadzić po niej językiem.

Dzienne spożycie

Osoby dorosłe, w szczególności otyłe (BMI 30+ kg/m2): 1 kropla; osoby dorosłe w szczególności kobiety w ciąży i karmiące, osoby pracujące w nocy, z ciemną karnacją skóry, dzieci otyłe (BMI pow. 90 percentyla dla lokalnej populacji): 1 kropla; dzieci od 7 roku życia: 1 kropla.

Ostrzeżenia

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zrównoważonej i zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia. Osoby przyjmujące leki przeciwzakrzepowe (antagonistów witaminy K jak antykoagulant typu kumaryny) powinny skonsultować przyjmowanie produktu z lekarzem!

Waga

20 ml netto

Producent

Dr.Jacobs+

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.