Qmed I001 wkładki ortopedyczne supinacja stępu

Dostępny
40,99

O produkcie: Qmed I001 wkładki ortopedyczne supinacja stępu

100051241

Opis

Qmed I001 wkładki ortopedyczne supinacja stępu posłużą jako wsparcie w leczeniu i korekcji koślawości pięt. Są rekomendowane zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Pomogą w niwelowaniu wady odchylania pięt do wewnątrz.


Właściwości

  • Można je łatwo przycinać, by dostosować do kształtu i długości stóp.
  • Wygodne podczas noszenia.
  • Mikrootwory zapewniają prawidłową wentylację i zapobiegają potliwości.
  • Dostępne w rozmiarach 36-42.

Koślawość pięt objawia się ich odchylaniem do wewnątrz. Można ją rozpoznać między innymi po wewnętrznej stronie podeszw butów – w tych miejscach są szczególnie zdarte. Pomocą w leczeniu i korekcji wady będą wkładki ortopedyczne supinacja stępu Qmed o numerze I001. Idealnie dopasowują się do stopy – można je dociąć do pożądanego kształtu – i są dostępne w kilku rozmiarach. Wykonano je z perforowanej pianki poliuretanowej EVA wyróżniającej się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i zniekształcenia.

Wkładki ortopedyczne supinacja stępu Qmed I001 mogą być używane zarówno przed dorosłych, jak i dzieci w celu korygowania wad stóp. Pomagają w niwelowaniu istniejącej już koślawości pięt, jak i chronią przed powstawaniem nowej oraz przed obciążeniami ścięgien. Ich specjalnie wyprofilowana powierzchnia jest odpowiednio dostosowana do wady. Mają cielisty kolor, by się nie wyróżniały i wyglądały naturalnie, zupełnie jak tradycyjne wkładki do butów. Przed wyborem wkładek i ich ewentualnym przycięciem skonsultuj się z ortopedą bądź fizjoterapeutą.


Skład

Pianka perforowana PE, włóknina obuwnicza kalandrowana, komponent TPU

Przeznaczenie

Koślawość pięty.

Dystrybutor

MDH SP. Z O.O.

Producent

MDH Sp.z o.o.,
ul. Maratońska 104,
94-007 Łódź


Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.