Qmed Wkładki ortopedyczne korytkowe na płaskostopie, 1 szt.

Dostępny
44,99

O produkcie: Qmed Wkładki ortopedyczne korytkowe na płaskostopie, 1 szt.

100051064

Opis

Qmed Wkładki ortopedyczne korytkowe na płaskostopie, 1 szt. pozwalają na uniesienie łuku podeszwy i poprawne osadzenie pięty. Dzięki temu są polecane dla osób z płaskostopiem poprzecznym i podłużnym, z koślawością pięt i kolan.


Właściwości

  • Wkładki korygują wady postawy, zapewniając prawidłowe ułożenie stopy.
  • Odpowiednie zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.
  • Dostępne w różnych rozmiarach.
  • Zapewniają dokładne dopasowanie się do wnętrza obuwia.
  • Powstały z odpornego na uszkodzenia materiału.
  • Niwelują ryzyko powstawania haluksów.
  • Redukują dolegliwości bólowe wynikające z nieprawidłowego ułożenia stóp.

Wkładki ortopedyczne korytkowe na płaskostopie pomagają zachować prawidłowe ułożenie stóp oraz kolan. W konsekwencji ułatwiają poruszanie się i niwelują negatywne konsekwencje takie jak dolegliwości bólowe czy powstawanie haluksów oraz zmian zwyrodnieniowych. Mogą być stosowane przez osoby w różnym wieku, także przez dzieci. Wkładki można dopasować do większości standardowych modeli obuwia.

Powstały z wytrzymałego i odpornego na uszkodzenia materiału. Łączy on w sobie piankę perforowaną, kalandrowaną włókninę obuwniczą i lateksowy komponent do obuwia. Choć występują w wielu różnych rozmiarach, to bez problemu można je dopasować dokładnie do swoich potrzeb poprzez przycięcie nożyczkami. Miękka, wyprofilowana powierzchnia dobrze dopasowuje się do stopy, podtrzymując ją w odpowiednich miejscach. Wkładki są odporne na odkształcenia, zapewniają dobrą wentylację za sprawą obecności mikrootworów. Pomagają uniknąć problemu nadmiernej potliwości stóp.


Skład

Pianka perforowana PE, włóknina obuwnicza kalandrowana, komponent TPU

Przeznaczenie

Koślawość pięty.

Producent

MDH Sp.z o.o.,
ul. Maratońska 104,
94-007 Łódź


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.