Qmed Wkładki ortopedyczne z korytkowym osadzeniem pięty i uniesieniem łuku, 1 szt.

Dostępny
43,38

O produkcie

100051245

Qmed Wkładki ortopedyczne z korytkowym osadzeniem pięty i uniesieniem łuku, 1 szt. zostały zaprojektowane w taki sposób, by korygować wady postawy w obszarze stóp. Zapobiegają przeciążeniom i niwelują ryzyko wystąpienia dolegliwości bólowych czy zwyrodnień.

Właściwości

  • Zapewniają odpowiednie ułożenie stóp.
  • Przynoszą ulgę w bólu.
  • Redukują ryzyko wystąpienia deformacji.
  • Ułatwiają utrzymanie estetycznej, wyprostowanej postawy.
  • Są odpowiednie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.
  • Z łatwością można je dopasować do większości standardowych butów.
  • Dostępne w wielu różnych rozmiarach.
  • Pomagają zwiększyć zakres ruchu.

Wkładki ortopedyczne z korytkowym osadzeniem pięty i uniesieniem łuku są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Każda z warstw ma odpowiedni poziom sprężystości, który zapewnia podparcie, ale przy tym komfort chodzenia. Powstały w taki sposób, by ułatwić wentylację, zmniejszając w ten sposób problem potliwości stóp. Wkładki są odporne na uszkodzenia i przy zachowaniu zaleceń producenta podczas użytkowania, z powodzeniem posłużą przez długi czas.

Powstały z myślą o wyregulowaniu wad postawy obejmujących stopy. Mogą je nosić osoby z płaskostopiem. Wkładki pomagają unieść łuk, a jednocześnie zapewniają korytkowe osadzenie pięty, przywracając w ten sposób komfort i zmniejszając ryzyko powstawania trwałych deformacji także w obrębie kolan czy kręgosłupa. Regularne noszenie poprawia też elastyczność stóp, a jednocześnie ogranicza możliwość zwichnięcia czy innych kontuzji. Wzmacniają całe sklepienie stopy.

Skład

Pianka perforowana PE, włóknina obuwnicza kalandrowana, komponent TPU

Przeznaczenie

Koślawość pięty.

Producent

MDH Sp.z o.o.,
ul. Maratońska 104,
94-007 Łódź

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.