Qmed I002 wkładki ortopedyczne uniesienie łuku podłużnego, rozmiar 36

Dostępny
36,89

O produkcie: Qmed I002 wkładki ortopedyczne uniesienie łuku podłużnego, rozmiar 36

100051063

Opis

Qmed I002 wkładki ortopedyczne uniesienie łuku podłużnego to produkt pomocny w korekcji stóp. Przeciwdziałają postępowaniu wady obniżenia łuku przyśrodkowego – płaskostopia. Zapobiegną także innym zniekształceniom stóp.


Właściwości

  • Można je łatwo przycinać, by dostosować do kształtu i długości stóp.
  • Wygodne podczas noszenia.
  • Mikrootwory zapewniają prawidłową wentylację i zapobiegają potliwości.
  • Dostępne w rozmiarach 36-42.

Wkładki ortopedyczne uniesienie łuku podłużnego Qmed I002 są rekomendowane osobom z płaskostopiem podłużnym (obniżeniem łuku podłużnego). Pomogą w zahamowaniu postępowania wady i zapobiegną pojawianiu się innych deformacji. Zniekształcenia mogą zacząć pojawiać się przy braku właściwych działań – zaniechaniu korekcji stóp. Wkładki, korygując wady, minimalizują ewentualne występujące dolegliwości bólowe. Są polecane do stosowania zarówno przed dorosłych, jak i przez dzieci.

Wkładki ortopedyczne uniesienie łuku podłużnego Qmed o numerze I002 dopasowują się do kształtu i długości stóp dzięki możliwości ich swobodnego przycinania z przodu. Wykonano je z wysokiej jakości perforowanej pianki poliuretanowej EVA zapewniającej komfort noszenia. Jest elastyczna oraz odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz zniekształcenia. Wkładki charakteryzują się naturalnym wyglądem, niewyróżniającym się – mają cielisty kolor, przypominając standardowe wkładki obuwnicze. Wybór i ewentualną modyfikację kształtu zaleca się skonsultować z fizjoterapeutą lub ortopedą.


Skład

Pianka perforowana PE, włóknina obuwnicza kalandrowana, komponent TPU

Przeznaczenie

Koślawość pięty.

Dystrybutor

MDH SP. Z O.O.

Producent

MDH Sp.z o.o.,
ul. Maratońska 104,
94-007 Łódź


Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.