Qmed I003 wkładki ortopedyczne uniesienie łuku poprzecznego

Dostępny
42,34

O produkcie: Qmed I003 wkładki ortopedyczne uniesienie łuku poprzecznego

100051242

Opis

Qmed I003 wkładki ortopedyczne uniesienie łuku poprzecznego staną się pomocne w korekcji płaskostopia poprzecznego oraz haluksów. Wpłyną na zminimalizowanie dolegliwości bólowych spowodowanych nieprawidłowym ułożeniem stóp, a także na zmniejszenie wady.


Właściwości

  • Można je łatwo przycinać, by dostosować do kształtu i długości stóp.
  • Wygodne podczas noszenia.
  • Mikrootwory zapewniają prawidłową wentylację i zapobiegają potliwości.
  • Dostępne w rozmiarach 36-42.

Paluch koślawy, zwany potocznie haluksem, to powszechnie występująca uciążliwa dolegliwość. Powstaje często przez nieprawidłowo dopasowane obuwie. Jest to także cecha uwarunkowana genetycznie. Ból związany z tym rodzajem deformacji stopy można zmniejszyć za pomocą rehabilitacji. Dużym wsparciem w korekcji wady będą także wkładki ortopedyczne uniesienie łuku poprzecznego Qmed I003, które również wpływają na zminimalizowanie płaskostopia poprzecznego. Minimalizują bolesność, przynosząc komfort podczas chodzenia. Mogą być używane zarówno przez osoby dorosłe, jak i dzieci.

Wkładki ortopedyczne uniesienie łuku poprzecznego Qmed I003 są odporne na zniszczenia oraz zniekształcenia, ponieważ wykonano je z wysokiej jakości perforowanej pianki poliuretanowej EVA. Mają cielisty kolor, dzięki czemu nie wyróżniają się, wyglądając podobnie jak tradycyjne wkładki do butów. Występują w kilku rozmiarach i można je dopasować do wielkości stopy, przycinając ich przód. Przed wyborem wkładek zaleca się konsultację ze specjalistą – fizjoterapeutą lub ortopedą.


Skład

Pianka perforowana PE, włóknina obuwnicza kalandrowana, komponent TPU

Przeznaczenie

Koślawość pięty.

Producent

MDH Sp.z o.o.,
ul. Maratońska 104,
94-007 Łódź


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.