Wortie, preparat do usuwania brodawek i kurzajek, 18 zabiegów

  • Preparat do usuwania brodawek i kurzajek stóp poprzez ich wymrażanie.
Dostępny
23,16

O produkcie: Wortie, preparat do usuwania brodawek i kurzajek, 18 zabiegów

100006083

Opis

Wortie to innowacyjny preparat do usuwania kurzajek i brodawek stóp.

Właściwości

- Unikalna, opatentowana krio końcówka pozwala na zamrożenie kurzajki lub brodawki stóp, w sposób, w którym nie dochodzi do bezpośredniego kontaktu skóry z płynnym gazem. Zaokrąglony kształt końcówki umożliwia dokładną aplikację zimna wyłącznie na kurzajkę lub brodawkę stóp, bez oddziaływania na otaczającą zdrową skórę, co sprawia, że zabieg jest mniej bolesny i nie uszkadza naskórka.
- Zapewnia efektywne zamrażanie kurzajek i brodawek stóp.
- Umożliwia precyzyjną aplikację zimna na kurzajkę lub brodawkę stóp.
- Nie uszkadza skóry wokół brodawki – bezpieczeństwo stosowania.
- Działa szybko i jest łatwy w użyciu.
- Odpowiedni dla dzieci od 4 roku życia.

Jak stosować

Zdjąć kapturek ochronny i umieścić opakowanie preparatu na równej powierzchni:
1. Przekręcić nasadkę aktywującą w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara z pozycji 0 na I, mocno trzymając za dolny pierścień. Nie wciskać nasadki aktywującej przed przygotowaniem do zamrożenia brodawki.
2. Postawić aerozol na twardej powierzchni i wciskać białą nasadkę aktywującą przez 3 sekundy. Następnie pozostawić opakowanie na 2 – 3 sekundy. Należy zachować ostrożność, aby nie dotknąć metalowej końcówki w trakcie wciskania nasadki.
3. Dotykać metalową końcówką kurzajkę przez 20 sekund, a brodawkę stóp przez 40 sekund. Należy upewnić się, że metalowa końcówka pokrywa możliwie całą powierzchnię brodawki.

Dzienne spożycie

Zgodnie z instrukcją dołączoną do opakowania.

Przeznaczenie

Do usuwania kurzajek i brodawek.

Ostrzeżenia

Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Pojemnik pod ciśnieniem: w przypadku ogrzania może wybuchnąć. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, iskrzenia, otwartego ognia, gorących powierzchni – palenie wzbronione. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50˚C/122˚F. Chronić przed światłem słonecznym. Jeśli preparat jest stosowany u dzieci, to ze względów bezpieczeństwa zawsze musi go aplikować osoba dorosła. Nie należy naciskać zbyt mocno brodawki. Jeśli kilka brodawek położonych jest blisko siebie, należy jednorazowo leczyć tylko jedną.

Waga

18 zabiegów

Dystrybutor

Vitamed
u. Ostrowskiego 24
97-213 Smardzewice

Producent

YouMedical

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.