YOPE

YOPE jest polskim producentem kosmetyków naturalnych i ekologicznych środków czystości. Historia firmy zaczęła się od mydła. Twórcy marki szukali produktu łagodnego dla skóry i urzekającego zapachem. Z czasem asortyment YOPE rozszerzył się o kolejne linie produktowe dla dzieci i dorosłych.

Sortuj według

   YOPE – produkty przyjazne środowisku

   Środki czystości i kosmetyki do ciała YOPE mają proste, naturalne składy, w których przynajmniej 90% składników pochodzi z przyrody. Część surowców została opatrzona certyfikatem EcoCert lub EcoLabel. Butelki i inne opakowania, w których sprzedawane są produkty YOPE, nadają się do recyklingu. Niektóre z nich można ponownie napełniać w stacjach refill. Kosmetyki YOPE (ani ich poszczególne składniki) nie są testowane na zwierzętach. Nadają się dla wegan i wegetarian.

   Wybierając YOPE, ratujesz pszczoły

   Polska marka robi jednak znacznie więcej dobrego w dziedzinie ochrony środowiska. Producent opracował linię YOPE Kwiat Lipy. Składa się ona z naturalnych kosmetyków do pielęgnacji ciała. Część zysku ze sprzedaży każdego produktu zostaje przeznaczona na wysiew łąk na terenie miast. Kupując kosmetyki YOPE, wspierasz pszczoły i pomagasz im przetrwać.

   YOPE – kosmetyki naturalne łagodne dla skóry

   Produkty tworzone przez YOPE są rezultatem pasji i wsparcia doświadczonych kosmetologów i dermatologów. Kosmetyki do pielęgnacji ciała i włosów mają krótką listę składników. Oznacza to, że można znaleźć w nich tylko, co niezbędne. Opracowywane przez YOPE płyny, balsamy i inne produkty pielęgnacyjne zawierają cenne masła i oleje roślinne, delikatne substancje myjące i naturalne aromaty. Dzięki dopracowanym recepturom kosmetyki marki YOPE, które można znaleźć np. w aptece, pozostają łagodne dla skóry i bezpieczne w stosowaniu.

   YOPE – szampony i produkty do włosów

   Kosmetyki do włosów YOPE nie tylko usuwają zanieczyszczenia, ale też pielęgnują pasma i skórę głowy. Zawierają łagodne, ekologiczne substancje myjące, które nie naruszają biologicznej równowagi skalpu. Stworzone przez YOPE szampony i balsamy zostały wzbogacone kompleksami składników aktywnych pasującymi do poszczególnych rodzajów włosów. Produkty pozwalają dbać o kosmyki łagodnie i naturalnie, nadając pasmom gładkość, miękkość i blask. Kosmetyki z oferty YOPE mają atrakcyjną cenę, co ułatwia skompletowanie pielęgnacyjnego niezbędnika.