Opis
Yope Mama CICA probiotyczny żel do higieny intymnej dla kobiet w ciąży 300 ml da ci upragnione ukojenie wrażliwych miejsc w czasie ciąży, w połogu oraz w okresie laktacji. Wspiera naturalny mikrobiom i zapewnia komfortowe uczucie odświeżenia.
Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu
Każdy sprzedawca w drmax.pl jest przedsiębiorcą. Wszystkie obowiązki związane z umową sprzedaży ciążą na sprzedawcy. Za wysłanie produktu odpowiada sprzedawca.
Yope Mama CICA probiotyczny żel do higieny intymnej dla kobiet w ciąży 300 ml da ci upragnione ukojenie wrażliwych miejsc w czasie ciąży, w połogu oraz w okresie laktacji. Wspiera naturalny mikrobiom i zapewnia komfortowe uczucie odświeżenia.
W czasie ciąży strefa intymna jest narażona na infekcje i pojawianie się stanów zapalnych. Jeszcze większego wsparcia z naszej strony potrzebuje w czasie połogu, gdy macica stale się oczyszcza. Pomocny może stać się probiotyczny żel do higieny intymnej dla kobiet w ciąży Yope Mama CICA, którego formuła wspomaga mikroflorę – chroni ją, zwiększając odporność na czynniki zewnętrzne. Jednocześnie daje ukojenie i przywraca komfort, a także regeneruje skórę. Delikatnie oczyszczając, minimalizuje ryzyko wystąpienia bolesnych stanów zapalnych oraz infekcji.
Probiotyczny żel do higieny intymnej dla kobiet w ciąży Yope Mama CICA zawiera wyjątkowe składniki aktywne, które z prawdziwą troską dbają o wrażliwe miejsca. Wąkrota azjatycka (CICA*) stymuluje regenerację naskórka oraz łagodzi uczucie jego napięcia. Różowy aloes wspiera procesy odbudowy komórkowej i działa ochronnie, a kompleks z ostropestu, tulsi i alg morskich chroni przed podrażnieniami. W składzie znajdziesz też biofermenty z wierzby pururowej oraz wodę ryżową aktywnie łagodzące skórę i podtrzymujące jej prawidłowe nawilżenie. Niezwykłym wsparciem dla mikroflory strefy intymnej są obecne w formule probiotyki.
Yope Sp. z o.o.
Chmielna 132/134,
00-805 Warszawa,
Polska
Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.