Yoskine

Yoskine to polska marka kosmetyków intensywnie pielęgnujących o bogatych składach. Od lat zajmuje się produkcją preparatów z innowacyjną technologią In-Yo do twarzy i ciała. Yoskine tworzy swoje kosmetyki we współpracy z japońskimi laboratoriami w Kioto.

Sortuj według

   Preparaty do ciała i twarzy Yoskine

   Yoskine oferuje kosmetyki do twarzy pod postacią pianek do mycia, maseczek czy kremów. Wśród linii produktów tej marki można wyróżnić: Classic, Vege Zoom, Face-In-Shape, Vege Collagen, Geisha Mask, Okinawa Green Caviar, Wampire Face Lift czy Bio Collagen Alga Kombu. Niektóre z nich to kosmetyki wegańskie, o prostych składach bez substancji pochodzenia zwierzęcego. Preparaty te nie są również testowane na zwierzętach. Przykładem wegańskiego kosmetyku tej marki jest Yoskine Vege Zoom krem nawilżający Snow Mushroom na bazie 12 składników pochodzenia naturalnego.

   Kosmetyki Yoskine są wynikiem współpracy z japońskimi laboratoriami Rohto Pharmaceuticals. Powstają z wykorzystaniem technologii In-Yo, dotyczącej detoksykacji rewitalizacyjnej i stymulacji odnawiającej. In’Detoks ma na celu pobudzić naturalne oczyszczanie komórek skóry, przywrócić ich równowagę energetyczną oraz stymulować procesy autofagocytozy. Technologia Yo’Active pomaga natomiast odmłodzić skórę, dostarczając jej cenne składniki odżywcze i biostymulować komórki, w tym te leżące w macierzy. Produkty Yoskine są skierowane głównie do osób ze skórą dojrzałą, wymagającą intensywnej regeneracji. Ceny wyrobów Yoskine różnią się w zależności od przeznaczenia i typu preparatu.

   Kosmetyki do pielęgnacji twarzy Yoskine o bogatych składach

   W kosmetykach pielęgnacyjnych Yoskine dostępnych w Dr. Max zastosowano składniki aktywne niezbędne dla skóry. Wśród nich warto wyróżnić intensywny koncentrat kofeiny, wykorzystywany do redukcji cellulitu, a także naturalny enzym z dyni Hokkaido uzyskiwany w procesie fermentacji. Preparaty Yoskine zawierają również luksusowy kompleks trzech najnowocześniejszych form retinolu – lipo-retinolowych kapsułek, sferulitów retinolowych i retinolu molekularnego. Substancje te pomagają redukować zmarszczki. Wśród kosmetyków do twarzy Yoskine znaleźć można także te, które zawierają olejową formę witaminy C, wspierającą odbudowę kolagenu. Niektóre z nich wzbogacono również kwasem hialuronowym, który pomaga nawilżyć cerę i poprawić jej sprężystość, jędrność oraz napięcie.