Zakraplacz do oczu Sanity, 1 szt.

Marka: SANITY
Dostępny
5,50
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100007854

Zakraplacz do oczu Sanity zdecydowanie ułatwia aplikację kropli do worka spojówkowego. Jest to uniwersalny wyrób medyczny, gdyż może być stosowany także jako dozownik do leków.

Możliwe skutki uboczne

Nie stwierdzono.

Ostrzeżenia

Podczas zabiegu zachowaj bezpieczną odległość wyrobu od oka. Unikaj bezpośredniego kontaktu jak z końcówką zakraplacza.Rodzaj zastosowanego roztworu/leku zawsze skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.Nie stosuj środków dezynfekujących.

Producent

ROFRA GMBH

Przeznaczenie

Przyrząd służy do przenoszenia i odmierzania płynów oraz ich bezpiecznego aplikowania do w oka, ucha lub nosa. Wykonany jest ze szkła.

Jak stosować

Przed pierwszym oraz każdym następnym użyciem obie części zakraplacza należy rozdzielić i zanurzyć w całości w gotującej się wodzie na kilka minut.Ściśnij ssawkę i zanurz końcówkę zakraplacza w przygotowanym płynie, a następnie zassij go poprzez zwolnienie nacisku.Aplikuj odpowiednią dawkę poprzez ściśnięcie balonika tak, aby ciecz wydostawała się kroplami przez otwór na końcu rurki.

Właściwości

Uniwersalny zakraplacz pomaga aplikować krople do oczu lub uszu. Posiada zaokrągloną końcówkę, dlatego wykonywany nim zabieg jest bezpieczny. Główna część – rurka – wykonana jest ze szkła, co pozwala utrzymać przyrząd w czystości. Elastyczny balonik umożliwia bardzo precyzyjne dawkowanie płynu.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.