Zakraplacz do oczu Sanity, 1 szt.

Marka: SANITY
Dostępny
4,60

O produkcie

100007854

Zakraplacz do oczu Sanity zdecydowanie ułatwia aplikację kropli do worka spojówkowego. Jest to uniwersalny wyrób medyczny, gdyż może być stosowany także jako dozownik do leków.

Właściwości

Uniwersalny zakraplacz pomaga aplikować krople do oczu lub uszu. Posiada zaokrągloną końcówkę, dlatego wykonywany nim zabieg jest bezpieczny. Główna część – rurka – wykonana jest ze szkła, co pozwala utrzymać przyrząd w czystości. Elastyczny balonik umożliwia bardzo precyzyjne dawkowanie płynu.

Jak stosować

Przed pierwszym oraz każdym następnym użyciem obie części zakraplacza należy rozdzielić i zanurzyć w całości w gotującej się wodzie na kilka minut.Ściśnij ssawkę i zanurz końcówkę zakraplacza w przygotowanym płynie, a następnie zassij go poprzez zwolnienie nacisku.Aplikuj odpowiednią dawkę poprzez ściśnięcie balonika tak, aby ciecz wydostawała się kroplami przez otwór na końcu rurki.

Przeznaczenie

Przyrząd służy do przenoszenia i odmierzania płynów oraz ich bezpiecznego aplikowania do w oka, ucha lub nosa. Wykonany jest ze szkła.

Ostrzeżenia

Podczas zabiegu zachowaj bezpieczną odległość wyrobu od oka. Unikaj bezpośredniego kontaktu jak z końcówką zakraplacza.Rodzaj zastosowanego roztworu/leku zawsze skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.Nie stosuj środków dezynfekujących.

Możliwe skutki uboczne

Nie stwierdzono.

Producent

ROFRA GMBH

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.