Zdrowy żołądek Helicobacter Antygen test, test domowego użytku, 1 test

Dostępny
19,49
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100005452

Profesjonalny test domowego użytku do wykrywania bakterii H.pylori w kale.

Dystrybutor

Hydrex Diagnostics Sp. z o.o. Sp. k
T.Zana 4
04-313 Warszawa

Producent

Hydrex Diagnostics Sp. z o.o. Sp. k

Przeznaczenie

Profesjonalny test domowego użytku do wykrywania bakterii H.pylori w kale.

Jak stosować

Zgodnie z instrukcją na opakowaniu.

Waga

1 test

Właściwości

Jeszcze 25 lat temu chorobę wrzodową wiązano ze stresem i stylem życia. Obecnie wiadomo, że przyczyną ponad 90% wrzodów dwunastnicy, 60% - 80% wrzodów żołądka i większości przewlekłych nieżytów żołądka jest zakażenie bakteryjne spowodowane obecnością bakterii Helicobacter pylori.
Zakażenie różnymi szczepami bakterii Helicobacter pylori występuje na całym świecie średnio u 60% populacji, jednakowo często u obu płci. Polska należy do krajów o bardzo wysokim odsetku populacji zakażonej H.pylori; ocenia się, że infekcją objęte jest 70% populacji, podczas gdy w USA i krajach Europy zachodniej zakażenie dotyczy 30% populacji.
Helicobacter Test wykrywa specyficzne przeciwciała, które pojawiają się w odpowiedzi organizmu człowieka na zakażenie bakterią Helicobacter pylori.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.