Qmed Żelowa piłeczka do ćwiczeń, niebieska, 1 szt.

Dostępny
13,58

O produkcie: Qmed Żelowa piłeczka do ćwiczeń, niebieska, 1 szt.

100050953

Opis

Qmed Żelowa piłeczka do ćwiczeń, niebieska jest odpowiednia do ćwiczenia siły mięśni dłoni oraz przedramienia. Kolor niebieski oznacza średnią miękkość. Pomaga złagodzić wiele dolegliwości oraz przyspiesza rekonwalescencję po kontuzjach i wypadkach.


Właściwości

  • Przyjemna w dotyku.
  • Średnica dopasowana do różnych rozmiarów dłoni.
  • Prosty przyrząd do domowej lub profesjonalnej rehabilitacji.
  • Zwiększa siłę i wytrzymałość mięśni.
  • Nie wymaga specjalnego przygotowania do korzystania.
  • Wykonana z wytrzymałego, elastycznego materiału.
  • Odporna na uszkodzenia.
  • Stopień twardości dopasowany do osób o średniej sile mięśni dłoni i przedramion.

Żelowa piłeczka do ćwiczeń, niebieska sprawdzi się zarówno w profesjonalnym gabinecie, jak i w domowym zaciszu. Jest sprężysta i miła w dotyku, co zdecydowanie zachęca do regularnego treningu. Miarowe, rytmiczne uciskanie piłeczki pomaga się odprężyć i szybko relaksuje, więc może przydać się nawet na biurku w pracy. Najczęściej jednak bywa ona wykorzystywana jako sposób na przywrócenie pełnej ruchomości mięśni oraz stawów dłoni i przedramienia.

Trening z użyciem żelowej piłeczki to doskonały pomysł na uzupełnienie procesu rehabilitacji w przypadku zespołu cieśni nadgarstka, reumatoidalnego zapalenia stawów czy artretyzmu. Pomaga też szybciej odzyskać sprawność po operacjach w obszarze dłoni i przedramienia. Piłeczkę można wykorzystać także jako stały element rutyny treningowej. Dzięki temu zmniejsza się ryzyko kontuzji czy wystąpienia dysproporcji w przypadku ćwiczeń bazujących na odpowiednim chwycie.


Skład

100% TPR

Przeznaczenie

Wskazania: Reumatoidalne zapalenie stawów, artretyzm, zespół cieśni nadgarstka, zapalenie ścięgien, łokieć tenisisty, rekonwalescencja po złamaniu palca lub nadgarstka czy operacji ścięgien. Uzupełnienie sesji treningowej o ćwiczenia z użyciem żelowej piłeczki do ćwiczeń pomoże uniknąć kontuzji i zniwelować nierównowagę (dysproporcję) mięśniową spowodowaną nadmiernymi ćwiczeniami z użyciem chwytu dłoni i palców. Stany wymagające zwiększenia siły w palcach i chwytu

Waga

60 g netto

Producent

MDH Sp.z o.o.,
ul. Maratońska 104,
94-007 Łódź


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.