Qmed Żelowa piłeczka rehabilitacyjna do ćwiczeń, pomarańczowa

Dostępny
13,58

O produkcie: Qmed Żelowa piłeczka rehabilitacyjna do ćwiczeń, pomarańczowa

100050955

Opis

Qmed Żelowa piłeczka rehabilitacyjna do ćwiczeń, pomarańczowa to praktyczny, choć bardzo prosty przyrząd, który pomaga przywrócić pełną sprawność w obszarze dłoni i przedramienia. Wzmacnia siłę palców oraz chwytu dłoni.


Właściwości

  • Wysoka jakość wykonania.
  • Ma najwyższy stopień sprężystości.
  • Zalecana jako przyrząd do treningu.
  • Odpowiednia podczas rehabilitacji.
  • Pomaga złagodzić objawy stresu.
  • Wykonana z materiału przyjemnego w dotyku.
  • Odporna na uszkodzenia.
  • Do użytku domowego i profesjonalnego.

Żelowa piłeczka rehabilitacyjna do ćwiczeń, pomarańczowa sprawdzi się w każdej sytuacji związanej z koniecznością wzmocnienia siły palców i dłoni oraz poprawy ruchomości w tym obszarze. Jako przyrząd do rehabilitacji odnajdzie się np. w przypadku artretyzmu, zespołu cieśni nadgarstka, łokcia tenisisty, ale też po urazach, kontuzjach i operacjach ścięgien. Regularne ćwiczenia pomogą przywrócić pełną sprawność. Piłeczka sprawdzi się też jako przedmiot niwelujący stres. Wystarczy ściskać ją miarowo przez kilka minut, by poczuć odprężenie.

Piłeczkę warto wykorzystać zarówno w profesjonalnym gabinecie fizjoterapeutycznym, jak i w domowym zaciszu, gdzie można kontynuować ćwiczenia. Warto włączyć ją także do rutyny treningowej obejmującej chwyt dłoni i palców, by zmniejszyć ryzyko wystąpienia kontuzji lub dysproporcji mięśniowej. Piłeczka ma najwyższy poziom sprężystości, co oznacza, że jest dość twarda. Z tego względu zaleca się ją dla osób, które ćwiczą z użyciem modeli o mniejszej sile, by jeszcze bardziej wzmocnić mięśnie.


Skład

100% TPR

Przeznaczenie

Wskazania: Reumatoidalne zapalenie stawów, artretyzm, zespół cieśni nadgarstka, zapalenie ścięgien, łokieć tenisisty, rekonwalescencja po złamaniu palca lub nadgarstka czy operacji ścięgien. Uzupełnienie sesji treningowej o ćwiczenia z użyciem żelowej piłeczki do ćwiczeń pomoże uniknąć kontuzji i zniwelować nierównowagę (dysproporcję) mięśniową spowodowaną nadmiernymi ćwiczeniami z użyciem chwytu dłoni i palców. Stany wymagające zwiększenia siły w palcach i chwytu

Waga

60 g netto

Producent

MDH Sp.z o.o.,
ul. Maratońska 104,
94-007 Łódź


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.