Qmed Żelowa piłeczka rehabilitacyjna do ćwiczeń, różowa, 1 szt.

Dostępny
13,58

O produkcie: Qmed Żelowa piłeczka rehabilitacyjna do ćwiczeń, różowa, 1 szt.

100050954

Opis

Qmed Żelowa piłeczka rehabilitacyjna do ćwiczeń, różowa ma najmniejszy stopień sprężystości, a więc jest bardzo miękka i polecana dla początkujących użytkowników. Odpowiednia do treningu, rehabilitacji i zwalczania stresu.


Właściwości

  • Wykonana z wytrzymałego materiału.
  • Odporna na uszkodzenia.
  • Optymalna średnica dopasowana do każdego rozmiaru dłoni.
  • Uniwersalne zastosowanie.
  • Przydatna w czasie rehabilitacji dłoni, nadgarstka i przedramienia.
  • Wysoki poziom miękkości odpowiedni dla początkujących użytkowników.
  • Przyjemna w dotyku.
  • Odpowiednia do użytku w domu, jak i w profesjonalnym gabinecie.

Żelowa piłeczka rehabilitacyjna co ćwiczeń, różowa została stworzona z myślą o różnorodnym zastosowaniu. Przydaje się podczas rehabilitacji związanej z reumatoidalnym zapaleniem stawów, zespołem cieśni nadgarstka czy też po złamaniach kości kończyn górnych, jak i po operacjach w tym obszarze. Regularne ściskanie piłeczki pomaga też obniżyć poziom stresu. Warto też włączyć ją do swojej codziennej rutyny treningowej.

W przypadku rehabilitacji, ćwiczenia z piłeczką pozwalają wzmocnić siłę chwytu, ale też poprawiają ruchomość stawów i elastyczność ścięgien. W przypadku treningu z piłeczką łatwiej zniwelować ryzyko wystąpienia kontuzji oraz dysproporcji mięśniowej związanej z nadmiernym obciążeniem ćwiczeniami z użyciem dłoni i palców. Warto mieć ją zawsze pod ręką, gdy pojawiają się stresowe sytuacje, np. w pracy. Miarowe ściskanie pomaga obniżyć poziom napięcia w naturalny sposób i odzyskać równowagę emocjonalną.


Skład

100% TPR

Przeznaczenie

Wskazania: Reumatoidalne zapalenie stawów, artretyzm, zespół cieśni nadgarstka, zapalenie ścięgien, łokieć tenisisty, rekonwalescencja po złamaniu palca lub nadgarstka czy operacji ścięgien. Uzupełnienie sesji treningowej o ćwiczenia z użyciem żelowej piłeczki do ćwiczeń pomoże uniknąć kontuzji i zniwelować nierównowagę (dysproporcję) mięśniową spowodowaną nadmiernymi ćwiczeniami z użyciem chwytu dłoni i palców. Stany wymagające zwiększenia siły w palcach i chwytu

Waga

60 g netto

Producent

MDH Sp.z o.o.,
ul. Maratońska 104,
94-007 Łódź


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.