Ziaja

  (504)

Ziaja to marka założona w 1989 roku przez Aleksandrę i Zenona Ziaja. To polski producent kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Siedziba marki znajduje się w Gdańsku, jednak obecnie Ziaja dysponuje też dwoma nowoczesnymi zakładami przemysłowymi na Kaszubach.

Sortuj według

Naturalne kosmetyki pielęgnacyjne Ziaja

Ziaja specjalizuje się w produkcji wegańskich preparatów przyjaznych dla skory i środowiska. To produkty z dużą zawartością składników pochodzenia naturalnego. Kosmetyki Ziaja nie są testowane na zwierzętach. Zawierają minimalną ilość konserwantów. Bazują na biodegradowalnych substancjach. W produktach tej marki zastosowano do 99% składników pochodzenia naturalnego. Są wolne od GMO, a ich zdecydowana większość nie zawiera glutenu. Marka ma w swojej ofercie m.in. kosmetyki przeciwsłoneczne. Zastosowano w nich biodegradowalne filtry UV, które nie zagrażają ekosystemom morskim. Substancje te są bezpieczne również dla raf koralowych. Spłukiwanie kosmetyków do twarzy i ciała Ziaja jest możliwe przy wykorzystaniu minimalnej ilości wody. Produkty są pakowane w pudełka nadające się do recyklingu.

Wśród najważniejszych serii Ziaja dostępnych w Dr. Max warto wyróżnić kosmetyki do codziennego użytku, preparaty profesjonalne Ziaja PRO, dermokosmetyki Ziaja MED i farmaceutyki. Producent oferuje też kosmetyki dla mężczyzn i kosmetyki dla dzieci od pierwszych miesięcy życia. Ceny preparatów Ziaja różnią się w zależności od ich przeznaczenia i pojemności. Marka dba o to, by opakowania, w których umieszczono kosmetyki, były estetyczne i przyciągały uwagę.

Preparaty Ziaja zgodne z normami jakościowymi

Pierwszym produktem marki był naturalny krem oliwkowy Ziaja Oliwkowa, który do dziś można znaleźć w ofercie producenta. To kosmetyk z prawdziwą oliwą z oliwek, która pomaga złagodzić podrażnienia oraz zregenerować i wygładzić naskórek. Produkt może być stosowany już od 1. miesiąca życia. Produkty marki Ziaja powstają zgodnie ze standardem Good Manufacturing Practice For Medicinal Products (GMP). Zakłady producenta znajdują się w ekologicznej strefie ujęcia wody pitnej na Kaszubach. Wszystkie procesy produkcyjne przebiegają pod ścisłym monitoringiem mikrobiologicznym i środowiskowym. Obecnie kosmetyki Ziaja są dostępne nie tylko w Polsce, lecz także za granicą – w ponad 30 państwach.