Ziaja Mamma Mia, lano-maść, 15 g

Marka: ZIAJA

Maść do pielęgnacji brodawek sutkowych w czasie ciąży i po porodzie.

Dostępny
12,45

O produkcie: Ziaja Mamma Mia, lano-maść, 15 g

100006202

Opis

Ziaja Mamma Mia
Lano-maść- pielęgnacja brodawek sutkowych w okresie ciąży i karmienia.

Właściwości

Ziaja Mamma Mia to pielęgnująca maść do brodawek sutkowych, którą stworzono z myślą o potrzebach skóry kobiet w ciąży oraz po porodzie. Formuła zawiera 100 % wysokooczyszczonej lanoliny. Składnik ten łagodzi podrażnienia brodawek sutkowych występujące w okresie karmienia piersią. Lanolina skutecznie nawilża, natłuszcza i zmiękcza naskórek. Ze względu na prosty skład lano-maść może być bez przeszkód stosowana przez matki, nie stanowiąc ryzyka dla dziecka karmionego piersią. Kosmetyk w małej, poręcznej tubce możesz mieć zawsze przy sobie, na przykład w torbie z akcesoriami dla niemowląt. Ze względu na łatwą aplikację produktu szybko zaznasz upragnioną ulgę.

Czy maść Ziaja Mamma Mia jest bezpieczna?

Tak, kosmetyk przebadano na grupie 30 matek karmiących, które potwierdziły jego deklarowane działanie. Stosowanie produktu odbywało się pod kontrolą lekarzy dermatologów oraz ginekologów, którzy również potwierdzili bezpieczeństwo stosowania lano-maści przez kobiety karmiące piersią. Ze względu na to możesz bez obaw używać kosmetyku, jeśli odczuwasz dyskomfort sutków związany z karmieniem.

Ziaja Mamma Mia – jaki ma skład?

Maść ma prosty skład bez zbędnych dodatków. Zawiera 100% wysokooczyszczonej lanoliny, czyli naturalnego wosku o pochodzeniu zwierzęcym, który jest pozyskiwany z wełny owczej. Składnik ten ma intensywne właściwości nawilżające oraz ochronne. Wygładza skórę i tworzy na niej transparentny film chroniący przed negatywnymi czynnikami z zewnątrz. Lano-maść nie zawiera konserwantów, barwników ani substancji zapachowych.

Jak długo stosować Ziaja Mamma Mia?

Lano-maść możesz stosować na brodawki sutkowe raz lub kilka razy dziennie przez cały okres karmienia piersią. Nie ma również przeszkód, by używać maści także po zakończeniu karmienia w celu dodatkowej regeneracji delikatnej skóry, również innych obszarów ciała. Po każdym karmieniu kosmetyk aplikuj delikatnie na sutki i ich okolice, pozostawiając go na skórze do wchłonięcia. Nie musisz zmywać maści ze skóry przed kolejnym karmieniem.


Skład INCI

Lanolin.

Jak stosować

Zgodnie z instrukcją na opakowaniu.

Przeznaczenie

Pielęgnacja brodawek sutkowych w okresie ciąży i karmienia (przetestowany przez karmiące mamy).

Pojemność

15 g

Seria

Mamma mia

Producent

ZIAJA Ltd Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o.

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.