Ziajka, pasta do zębów dla dzieci z xylitolem, 50 ml

Marka: ZIAJA

Przeciwpróchnicza pasta do zębów dla dzieci z ksylitolem, bez fluoru.

Dostępny
6,79

O produkcie: Ziajka, pasta do zębów dla dzieci z xylitolem, 50 ml

100006347

Opis

Ziajka Pasta dla dzieci bez fluoru z xylitolem od 1 ząbka.


Właściwości

Ziajka pasta do zębów nie zawiera fluoru. W preparacie został on zastąpiony xylitolem, który charakteryzuje się aktywnością przeciwpróchniczą. Produkt jest w pełni wegański, 92% składników jest pochodzenia naturalnego. Jego systematyczne stosowanie jest sposobem na zdrowe i mocne zęby. Charakteryzuje się łagodnym, neutralnym smakiem oraz opakowaniem atrakcyjnym dla najmłodszych. Zachęca to dzieci do regularnej higieny jamy ustnej. Preparat Ziajka pasta do zębów jest w pełni bezpieczny nawet wtedy, gdy maluchowi zdarzy się połknąć niewielką ilość pasty.

Jak działa Ziajka pasta do zębów?

Ziajka pasta do zębów zawiera xylitol oraz naturalne krzemionki. Pierwszy składnik działa przeciwpróchniczo oraz remineralizuje szkliwo. Krzemionki koloidalne delikatnie usuwają osad z powierzchni szkliwa, nie podrażniają przy tym delikatnych dziąseł.

Jak stosować Ziajkę pastę do zębów?

Ziajka pasta do zębów jest przeznaczona do systematycznego stosowania. Producent zaleca, żeby używać jej co najmniej 2 razy dziennie pod kontrolą dorosłych, co zmniejsza ryzyko połknięcia. Niewielką ilość produktu – wielkości ziarnka grochu – należy nałożyć na szczoteczkę i szczotkować przez co najmniej 2 minuty.

Od jakiego wieku można stosować u dzieci Ziaję pastę do zębów?

Ziajka pasta do zębów jest przeznaczona dla wszystkich dzieci oraz niemowląt. Można jej używać już od 1. ząbka, nawet wcześniej, jako przyzwyczajenie dziecka do higieny jamy ustnej. Produkt jest przeznaczony również dla dzieci z terenów o podwyższonym poziomie fluoru w wodzie.


Skład INCI

Sorbitol, Glycerin, Aqua (Water), Hydrated Silica, Xylitol, Cellulose Gum, Sodium Lauroyl Sarcosinate, CI 77891 (Titanium Dioxide), Maltooligosyl Glucoside, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Aroma (Flavor).

Jak stosować

Do mycia zębów używać niewielkiej ilości pasty wielkości ziarenka grochu. Stosować co najmniej 2 razy dziennie pod kontrolą dorosłych, aby zminimalizować ryzyko połknięcia.

Przeznaczenie

Polecana już od 1 ząbka, jak również dla dzieci z terenów o podwyższonym poziomie fluoru w wodzie.

Pojemność

50 ml

Uwagi

bez cukru

bez konserwantów

bez sztucznych barwników

PREPARAT TESTOWANY STOMATOLOGICZNIE


Seria

Ziajka


Producent

ZIAJA

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.