Zuma Świetlik Plus, łagodzące krople do oczu, 10 ml

Krople do oczu z wyciągami z rumianku, świetlika, bławatka i oczaru.

Dostępny
13,18

O produkcie: Zuma Świetlik Plus, łagodzące krople do oczu, 10 ml

100006420

Opis

Zuma Świetlik plus Łagodzące krople do oczu z rumiankiem, świetlikiem, bławatkiem i oczarem.


Właściwości

Zuma Świetlik Plus można stosować w przypadku zaczerwienienia, podrażnienia, nadwrażliwości oraz zmęczenia oczu. To krople, w których znajdują się składniki aktywne wspomagające łagodzenie nieprzyjemnych dolegliwości związanych ze zbyt długą pracą przy komputerze, oddziaływaniem czynników pogodowych i wysiłkiem fizycznym. Formuła Zuma Świetlik Plus bazuje na wyciągach roślinnych. Pomagają one m.in. ukoić i odświeżyć zmęczone oczy.

  • Wyciąg z rumianku wspomaga łagodzenie podrażnień spojówki i odbudowę filtru łzowego. Pomaga też zwalczać stany zapalne oczu oraz redukować obrzęki powiek. W wyciągu tym znajdują się alfa-bisabolol i jego tlenki. Są to związki wspomagające zwalczanie bakterii i o właściwościach antyzapalnych.
  • Wyciąg ze świetlika wspiera walkę ze stanami zapalnymi spojówek oraz brzegów powiek. Wspomaga utrzymanie szczelności naczyń krwionośny oczu i zmniejszenie ich przekrwienia. Wyciąg ze świetlika wchodzi w skład formuły Zuma Świetlik Plus, gdyż ten pomaga także nawilżyć gałkę oczną.
  • Wyciąg z bławatka wspomaga zwalczanie stanów zapalnych oczu – spojówek i brzegów powiek oraz zapaleń związanych z alergiami. Jest składnikiem Zuma Świetlik Plus również dlatego, gdyż pomaga łagodzić podrażnienia i ukoić przemęczone gałki oczne. To wyciąg wspomagający redukowanie obrzęków wokół oczu oraz zwalczanie bakterii
  • Wyciąg z oczaru wirginijskiego wspiera wzmocnienie i uszczelnienie naczyń krwionośnych. Znalazł się w składzie Zuma Świetlik Plus, gdyż ma właściwości antyseptyczne i wspomaga kojenie stanów zapalnych oczu, a także uszczelnia drobne naczynia krwionośne.

Jak działa Zuma Świetlik Plus?

Formuła Zuma Świetlik Plus jest oparta o właściwości świetlika lekarskiego. W kroplach tych znalazł się wyciąg z tej rośliny, który pomaga uporać się z dolegliwościami związanymi ze zmęczeniem oczu oraz który wspomaga ich ochronę przed promieniowaniem UV i światłem pochodzącym z ekranów monitorów. Świetlik lekarski wspiera również regenerację gałki ocznej.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Zuma świetlik Plus?

Nie stosuje Zuma Świetlik Plus w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik tych kropli do oczu.


Skład

Wyciąg z rumianku, ze świetlika, wyciąg z bławatka, wyciąg z oczaru wirginijskiego, chlorek sodu, fosforan dwusodu, dwufosforan sodu, wersenian czterosodu, cetrymid, wodorotlenek sodu, woda oczyszczona.
Zawiera środek konserwujący: cetrymid

Jak stosować

- Krople do oczu ZUMA Świetlik plus należy stosować tylko zewnętrznie, miejscowo do worka spojówkowego.
- Przed zakropieniem preparatu należy dokładnie umyć ręce. Zdjąć nakrętkę i zakroplić preparat do oka. Jeżeli kropla trafiła do oka, należy wkroplić następną. Delikatnie zamrugać okiem. Zamknąć butelkę.
- Po zakropieniu kropli, nie zakraplać/płukać powierzchni oka wodą ani żadnym innym płynem.
- Zakraplać 1 kroplę do oka.

Dzienne spożycie

Zakrapianie można w ciągu dnia powtarzać w zależności od potrzeb.

Przeznaczenie

Do stosowania w:
- podrażnieniach
- zmęczenia oczu
- nadwrażliwości

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Przez użyciem zapoznać się z treścią ulotki lub skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Nie stosować dłużej niż 30 dni od otwarcia opakowania. Niewykorzystany roztwór należy wyrzucić.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Preparat przeznaczony tylko do użytku zewnętrznego.
Nie przechowywać w temperaturze powyżej 25°C.

Waga

10 ml

Dystrybutor

S-LAB Sp. z o.o.
Ul. Kiełczowska 2
55-095 Mirków

Producent

SUPROBION Sp. z o.o.

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.