Babyono Comfort poporodowy pas brzuszny rozmiar XS, 1 szt.

Marka: BABYONO
Dostępny
46,19

O produkcie: Babyono Comfort poporodowy pas brzuszny rozmiar XS, 1 szt.

100047625

Opis

Babyono Comfort poporodowy pas brzuszny rozmiar XS, 1 szt. polecany jest dla kobiet, które rodziły siłami natury i w wyniku cesarskiego cięcia. Pas przyczynia się do wzmocnienia rozciągniętych powłok brzusznych i zmniejsza ryzyko rozwoju przepukliny.


Właściwości

  • Dla kobiet po porodzie fizjologicznym i operacyjnym.
  • Odpowiedni dla kobiet, których obwód brzucha wynosi mniej niż 80 cm.
  • Wzmacnia rozciągnięte powłoki brzuszne.
  • Zapewnia komfort podczas użytkowania.
  • Ułatwia powrót do wykonywania ćwiczeń wzmacniających mięśnie brzucha.
  • Łagodzi ból rany pooperacyjnej.
  • Wyrób medyczny wielokrotnego użytku.

Poporodowy pas brzuszny Babyono Comfort to wyrób medyczny opracowany z myślą o kobietach, które mają za sobą poród fizjologiczny lub operacyjny (cesarskie cięcie). Specjalnie opracowana konstrukcja z poliestru, poliamidu i lateksu ma na celu wzmocnienie nadmiernie rozciągniętych powłok brzusznych, a przy tym zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia przepukliny oraz rozejścia się kresy białej. Pas jest elastyczny i dobrze dopasowany do ciała kobiet, których obwód brzucha jest mniejszy niż 80 cm (rozmiar XS).

Pas poporodowy Babyono Comfort wspiera bezpieczny powrót do dawnej kondycji po porodzie. Ze względu na fakt, że dobrze przylega do brzucha, zmniejsza ból rany pooperacyjnej, a przy tym zapewnia poczucie komfortu i bezpieczeństwa podczas stosowania. Systematyczne jego stosowanie ułatwia wcześniejsze wykonywanie ćwiczeń wzmacniających mięśnie brzucha. Przed użyciem brzusznego pasa poporodowego warto skonsultować się z lekarzem.


Skład

Materiał: poliester 49%, poliamid 23%, lateks 28%.


Przeznaczenie

Poporodowy pas brzuszny.


Ostrzeżenia

Uwaga! Stosowanie wyrobu skonsultować z lekarzem. W czasie noszenia pasa zalecane jest wykonywanie podstawowego zestawu ćwiczeń rehabilitacyjnych. Ciągłe stosowanie pasa bez wykonywania ćwiczeń może doprowadzić do osłabienia mięśni brzucha.


Waga

Opakowanie zawiera 1 sztukę.


Dystrybutor

BABYONO

Producent

Babyono
ul. Kowalewicka 13,
60-002 Poznań,
Polska


Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.