Pharmovit Clean Label, A+E-Vit Oil Active, 30 ml

Dostępny
26,18

O produkcie: Pharmovit Clean Label, A+E-Vit Oil Active, 30 ml

100045437

Opis

Pharmovit Clean Label, A+E-Vit Oil Active, 30 ml to suplement diety stosowany w celu uzupełnienia codziennej diety w witaminy A i E.


Właściwości

Pharmovit Clean Label, A+E-Vit Oil Active, 30 ml to kompleks witamin A i E rozpuszczonych w oliwie z oliwek extra virgin tłoczonej na zimno.

Witamina A pomaga w zachowaniu zdrowej skóry i błon śluzowych oraz w utrzymaniu prawidłowego widzenia.

Przyczynia się również do utrzymania prawidłowego metabolizmu żelaza, odgrywa rolę w procesie specjalizacji komórek oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.

Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Witaminy  A i E należą do substancji rozpuszczalnych w tłuszczach, dlatego ich nośnikiem jest oliwa z oliwek extra virgin, która pomaga w ich prawidłowym wchłanianiu.


Tabela

Składniki w porcji dziennej 1 kropla
Witamina A 800,00 µg (100% RWS)*
Witamina E 12,00 mg (100% RWS)*

Skład

Składniki: Oliwa z oliwek extra virgin, witamina E (octan-d-alfa-tokoferylu), witamina A (palmitynian retinylu). Produkt nie zawiera substancji wypełniających, przeciwzbrylających, barwników.


Jak stosować

Doustne. Przed użyciem wstrząsnąć.


Dzienne spożycie

Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: Spożywać doustnie 1 kroplę dziennie lub dodając do zimnego posiłku np. sałatki. Zalecana porcja dzienna to 1 kropla.


Przeznaczenie

Wzmocnienie organizmu.


Ostrzeżenia

Środki ostrożności: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.


Waga

Masa netto: 30 ml


Producent

Pharmovit Dystrybucja Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością,
ul. Kostrogaj 9D,
09-400 Płock,
Polska

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.