Actimove® Sports Edition stabilizator stawu skokowego czarny, 1 szt.

Dostępny
84,38

O produkcie: Actimove® Sports Edition stabilizator stawu skokowego czarny, 1 szt.

100052121

Opis

Actimove® Sports Edition stabilizator stawu skokowego czarny, 1 szt. to wyrób medyczny o uniwersalnym rozmiarze, który możesz dopasować do swoich obwodów. Przewiewny stabilizator zaprojektowano z myślą o wsparciu leczenia urazów o podłożu sportowym.


Właściwości

  • Działanie kompresyjne.
  • Technologia COOLMAX® AIR.
  • Oddychający.
  • Szybkoschnący.
  • Materiał przyjazny dla skóry.
  • Krzyżujące się paski symulujące taśmy do tapingu.
  • Nie przesuwa się podczas ruchu.
  • Odpowiedni dla prawej i lewej stopy.

Czarny stabilizator stawu skokowego Actimove® Sports Edition ma zastosowanie podczas rehabilitacji urazów takich jak łagodne oraz umiarkowane skręcenie stawu skokowego. Stabilizator wspomaga rehabilitację i ogranicza ryzyko występowania kolejnych urazów lub przewlekłej destabilizacji stawu skokowego. Jego zadaniem jest zapewnienie pożądanego wsparcia oraz stabilizacji. Jednocześnie ogranicza występowanie dolegliwości bólowych i działa przeciwobrzękowo w obrębie urazu.

Szczególny atut stabilizatora stawu skokowego Actimove® Sports Edition stanowi materiał, z jakiego go wykonano. Z jednej strony zapewnia on pożądaną stabilizację stawu skokowego, a z drugiej zapobiega dyskomfortowi związanemu z uczuciem nadmiernego pocenia się i gorąca skóry pod stabilizatorem. To zasługa technologii COOLMAX® AIR, która odpowiada za charakterystyczną perforację materiału, dzięki której może on wydajniej oddychać, odprowadzając nadmiar ciepła i wilgoci. Nie zawiera potencjalnie drażniącego dla skóry lateksu ani neoprenu.


Skład

1 Stabilizator stawu skokowego ze skrzyżowanymi pasami, regulowany

Przeznaczenie

Łagodne i umiarkowane skręcenia stawu skokowego Urazy sportowe Pomaga uniknąć ponownych urazów i przewlekłej destabilizacji stawu skokowego

Dystrybutor

ESSITY POLAND SP. Z O.O.

Producent

Actimove

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.