Actimove Sports Edition regulowana opaska na łokieć z żelowym kompresem, czarna, r. uniwersalny, 1 szt.

Dostępny
45,61

O produkcie: Actimove Sports Edition regulowana opaska na łokieć z żelowym kompresem, czarna, r. uniwersalny, 1 szt.

100052126

Opis

Actimove Sports Edition regulowana opaska na łokieć z żelowym kompresem (rozmiar uniwersalny) to niezawodny produkt w łagodzeniu bólu po urazie. Polecana przede wszystkim w przypadku zapaleń nadkłykcia bocznego i przyśrodkowego. Niezastąpiona po kontuzjach.


Właściwości

  • Technologia COOLMAX® AIR gwarantuje wysoką przepuszczalność materiału i szybkie schnięcie.
  • Nie zawiera neoprenu i lateksu.
  • Materiał przyjazny dla skóry i zapewniający chłód.
  • Produkt uniwersalny – zarówno na prawy, jak i lewy łokieć.
  • Rozmiar uniwersalny.
  • Nie powoduje nadmiernego pocenia się.

Wiele sportów bywa kontuzyjnych. Dochodzi do bolesnych urazów, które utrudniają codzienne czynności. W jaki sposób móc bezpiecznie cieszyć się aktywnością fizyczną, minimalizując ból? Regulowana opaska na łokieć z żelowym kompresem Actimove Sports Edition przywraca komfort i ułatwia radzenie sobie z konsekwencjami po stłuczeniach, nadwerężeniach, zapaleniach czy zwichnięciach. Gwarantuje przyjemne chłód lub ciepło i pomaga w przyspieszeniu gojenia obrażeń.

Regulowana opaska na łokieć z żelowym kompresem Actimove Sports Edition jest wykonana z oddychającego materiału. Dopasowuje się do ciała i zapewnia odpowiedni poziom ucisku oraz ciepła. Za sprawą specjalnego wyjmowanego kompresu może szybko pomóc uśmierzyć ból, działając łagodząco. Aby produkt pozostawał na miejscu niezależnie od ruchów ręki, jego powierzchnie pokryto punktowo silikonem. Opaska jest szczególnie polecana w przypadku występowania łokcia golfisty i łokcia tenisisty.


Skład

1 Opaska na łokieć z kompresem żelowym, regulowana

Przeznaczenie

#NAZWA?

Dystrybutor

ESSITY POLAND SP. Z O.O.

Producent

Actimove

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.