Actimove Sports Edition orteza stawu kolanowego z odsłoniętą rzepką rozmiar M, 1 szt.

Dostępny
77,08

O produkcie: Actimove Sports Edition orteza stawu kolanowego z odsłoniętą rzepką rozmiar M, 1 szt.

100052116

Opis

Actimove Sports Edition orteza stawu kolanowego z odsłoniętą rzepką rozmiar M, 1 szt. to wyrób medyczny wykonany z szybkoschnącego materiału, który zapewnia wysoki komfort użytkowania. Orteza łagodzi ból rzepki przy urazach stawu kolanowego.


Właściwości

  • Rozmiar M.
  • Pasuje na lewą i prawą nogę.
  • Zalecana dla osób z bolesnymi uszkodzeniami stawu kolanowego.
  • Uśmierza ból i wspiera proces gojenia urazu.
  • Zapewnia wsparcie i stabilność, a także zmniejsza obrzęk.
  • Utrzymuje uczucie chłodu i suchości podczas aktywności.
  • Wolna od lateksu i neoprenu.

Orteza stawu kolanowego z odsłoniętą rzepką z linii Actimove Sports Edition to wyrób medyczny przeznaczony do wielokrotnego użytku, który znajduje swoje zastosowanie podczas bolesnych uszkodzeń stawu kolanowego oraz ich profilaktyki. Specjalnie opracowana konstrukcja z szybkoschnącego, perforowanego materiału bazuje na technologii COOLMAX® AIR, która gwarantuje oddychalność, chłód i suchość podczas użytkowania.

Orteza stawu kolanowego Actimove Sports Edition wspomaga również utrzymanie ciepła i ucisku, co z jednej strony łagodzi ból rzepki i przyspiesza proces gojenia, a z drugiej zmniejsza wywierany na nią ucisk. Produkt wyposażony został w anatomiczny pierścień okołorzepkowy, który nie przesuwa się, utrzymuje ortezę w miejscu i chroni staw kolanowy podczas różnego rodzaju aktywności. Orteza nie zawiera neoprenu i lateksu, dzięki czemu jest przyjazna dla skóry i nie powoduje nadmiernego pocenia się.


Skład

1 Orteza stawu kolanowego z odsłoniętą rzepką

Dystrybutor

ESSITY POLAND SP. Z O.O.

Producent

Actimove

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.