Akutol, opatrunek elastyczny w sprayu, 60 ml

Marka: AKUTOL
Dostępny
16,19

O produkcie

100020308

Akutol preparat do opatrywania drobnych ran.

Właściwości

Uniwersalny elastyczny opatrunek ochronny. Preparat do opatrywania ran ciętych skóry, drobnych ran i otarć. Działa przeciwbakteryjnie. Odporny na zmywanie, a jednocześnie elastyczna warstwa ochronna preparatu nie krępuje swobody ruchu. 1 opakowanie starcza nawet na 150 aplikacji.

Jak stosować

Powierzchnie rany dokładnie oczyścić i osuszyć. Pojemnik wstrząsnąć przed użyciem. Skierować otwór spustu na ranę i rozpylać cienką warstwę z odległości ok. 15 cm.  Stosuje się miejscowo, zewnętrznie.

Przeznaczenie

Preparat do opatrywania ran ciętych skóry, drobnych ran i otarć.

Ostrzeżenia

Należy zachować ostrożność podczas stosowania w okolicy oczu i błon śluzowych. Nie wdychać substancji lotnych podczas nakładania aerozolu. Zaprzestać stosowania w razie wywołanego preparatem podrażnienia skóry. Opakowanie pod ciśnieniem. Chronić przed promieniami słonecznymi i nagrzaniem powyżej 50 st.C. Nie dziurawić, nie wrzucać do ognia, nawet po opróżnieniu. Nie rozpylać bezpośrednio na ogień ani materiały rozżarzone. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Waga

objętość netto: 60 ml

Producent

AVEFLOR

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.