Allertec

  (9)

Allertec oferuje produkty dla osób cierpiących na alergię. Marka należy do koncernu Polpharma. Ta międzynarodowa grupa farmaceutyczna słynie z zastosowania nowoczesnych technologii produkcji oraz rozwiniętego zaplecza badawczo-laboratoryjnego.

Sortuj według

Allertec – tabletki i krople na alergię

Objawy alergii bywają bardzo uciążliwe. Katar, wysypka, świąd, łzawienie oczu powodują ogromny dyskomfort i znacznie utrudniają codzienne funkcjonowanie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w artykule, pt. „Ciągły katar i czerwone oczy! Sprawdź, czy to alergia wziewna”. Aby złagodzić te dolegliwości, warto zaopatrzyć się w preparaty na alergię. W portfolio marki Allertec znajdują się tabletki oraz krople w różnychcenach. Produkty wyróżniają się skuteczną formułą, a dodatkowo nie powodują senności. Przed ich zastosowaniem należy zapoznać się z treścią ulotki bądź skonsultować z lekarzem.

Allertec – leki i suplementy diety

Apteki oferują leki przeciwalergiczne oraz suplementy diety. Asortyment Allertec obejmuje leki przeciwhistaminowe zawierające feksofenadyny chlorowodorek (tabletki Allertec Fexo) oraz chlorowodorek cetyryzyny (tabletki Allertec WZF). W portfolio produktów znajdują się również suplementy diety Allertec Wapno Plus. W ich skład wchodzą:

  • Ekstrakt z liści pachnotki zwyczajnej wspomagający produkcję swoistych przeciwciał przeciw antygenom,
  • Wapń – uczestniczący w procesie podziału komórek,
  • Witamina D3 – wspierająca funkcjonowanie układu odpornościowego.