Pharmovit Ashwagandha + BioPerine® adaptogeny, 180 kapsułek

Dostępny
34,99

O produkcie: Pharmovit Ashwagandha + BioPerine® adaptogeny, 180 kapsułek

100054662

Opis

Pharmovit Ashwagandha + BioPerine® adaptogeny, 180 kapsułek to suplement diety zawierający ekstrakty z korzenia żeń-szenia indyjskiego oraz z owoców pieprzu czarnego. Substancje aktywne preparatu mają wszechstronne właściwości prozdrowotne.


Właściwości

  • Zawiera standaryzowane
  • Składniki wspierają organizm w stanach zmęczenia, stresu i problemów z koncentracją.
  • Nie zawiera glutenu, laktozy i soi.
  • Bez substancji wypełniających, przeciwzbrylających ani barwników.
  • Suplementy diety nie są substytutem zdrowego trybu życia.

Suplement diety Ashwagandha + BioPerine® marki Pharmovit to preparat uzupełniający codzienne menu w adaptogeny i przeciwutleniacze. Ashwagandha (żeń-szeń indyjski) jest adaptogenem o właściwościach uspokajających. Wspomaga leczenie stanów lękowych i depresyjnych, pomaga w walce ze zmęczeniem, bezsennością i problemami z koncentracją. Zwiększa psychiczne i fizyczne zdolności organizmu do walki ze stresem. Poza tym łagodzi objawy towarzyszące menopauzie, zespołom bólowym w obrębie pleców, szyi i stawów, a także korzystnie wpływa na żywotność i ruchliwość plemników i wygląd skóry.

BioPerine®, czyli ekstrakt z owoców czarnego pieprzu (standaryzowany na piperynę), zawiera bardzo silne antyoksydanty, które spowalniają procesy starzenia się organizmu. Wspiera również funkcjonowanie układu moczowego – działa moczopędnie (a tym samym wspomaga oczyszczanie) oraz dezynfekuje drogi moczowe i wspomaga leczenie stanów zapalnych. Do tego zwiększa wydolność organizmu w czasie ćwiczeń.


Tabela

Składnik 1 kapsułka
Ekstrakt z korzenia żeń-szenia indyjskiego (Withania somnifera), w tym: 140 mg
witanolidy 9,8 mg
alkaloidy 1,4 mg
witaferyna A 0,35 mg
BioPerine® ekstrakt z owoców pieprzu czarnego (Piper nigrum), w tym: 2 mg
piperyna 1,9 mg
Mikronizowane wytłoki jabłkowe 140 mg

Skład

Składniki: Ekstrakt z korzenia żeń-szenia indyjskiego standaryzowany na 7% witanolidów, 1% alkaloidów, 0,25% witaferyny A; mikronizowane wytłoki jabłkowe; otoczka kapsułki: żelatyna; BioPerine® - ekstrakt z owoców pieprzu czarnego standaryzowany na 95% piperyny. Produkt nie zawiera substancji wypełniających, przeciwzbrylających,barwników. 


Jak stosować

Spożywać 1 kapsułkę dziennie. Popić wodą (250 ml).


Dzienne spożycie

Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: 1 kapsułka.


Ostrzeżenia

Środki ostrożności: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Produkt nie powinien być spożywany w przypadku stosowania leków o działaniu uspokajającym, nasennym, przeciwpadaczkowym. Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i w trakcie laktacji. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.


Waga

Masa netto: 62 g.


Dystrybutor

Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o.

Producent

Pharmovit Dystrybucja Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością,
ul. Kostrogaj 9D,
09-400 Płock,
Polska

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.