Natur Planet Askorbinian Sodu proszek, 300 g

Dostępny
18,04

O produkcie: Natur Planet Askorbinian Sodu proszek, 300 g

100050484

Opis

Natur Planet Askorbinian Sodu proszek, 300 g to suplement zawierający buforowaną witaminę C. Stanowi ona wsparcie dla układu odpornościowego, krwionośnego i nerwowego. Jej słabszy kwasowy odczyn jest dobrą alternatywą dla kwasu l-askorbinowego.


Właściwości

  • Dobrze przyswajalna dla organizmu forma.
  • Szybsza regeneracja tkanek.
  • Ochrona przed atakami wolnych rodników.
  • Wsparcie w okresie wzmożonego wysiłku fizycznego i umysłowego.
  • Udział w syntezie kolagenu.
  • Wsparcie metabolizmu tłuszczy.
  • Większa tolerancja na stres.
  • Lepsza przyswajalność żelaza.
  • Regulacja gospodarki energetycznej organizmu.

Askorbinian Sodu proszek, 300 g zawiera witaminę C w postaci wygodnej do dawkowania i przyswojenia dla organizmu. Jest to substancja stanowiąca silny antyoksydant, a przy tym ma właściwości wspierające regenerację. Dzięki temu z jednej strony chroni przed stresem oksydacyjnym, a z drugiej wspiera organizm w powrocie do formy po kontuzjach i przyspiesza gojenie się ran. Ogranicza również ryzyko występowania krwotoków. Ma niebagatelny wpływ na młody wygląd. Bierze udział w syntezie kolagenu odpowiadającego za jędrność i gładkość skóry.

Witamina C jest polecana szczególnie w okresie wzmożonego wysiłku organizmu oraz narażenia na sezonowe infekcje. Wspiera podczas ciąży i karmienia piersią, redukuje uczucie zmęczenia. Pomaga organizmowi prawidłowo przyswajać żelazo. Korzystnie działa na układ nerwowy i uczestniczy w powstawaniu neuroprzekaźników. Sprzyja lepszemu metabolizowaniu tłuszczy, cholesterolu i kwasów żółciowych.


Tabela

składniki w 100 g

Askorbinian Sodu

w tym Witamina C

Sód

100 g

88,4 g

11,6 g

*%RWS – Referencyjne Wartości Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ / 2000 kcal)

Skład

Składniki:
Askorbinian Sodu w postaci proszku 100%

Przeznaczenie

0

Ostrzeżenia

Suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu doby. Kobiety w ciąży oraz karmiące piersią przed zastosowaniem suplementu powinny skonsultować się z lekarzem. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy zastosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety Informacja o alergenach: W zakładzie produkcyjnym pakowane są również - sezam, migdały, produkty z dwutlenkiem siarki SO2, orzechy arachidowe, różne orzechy UWAGA! Nie zaleca się stosować przez osoby będące na diecie niskosodowej. Suplement diety należy przechowywać suchym, ciemnym i niedostępnym dla dzieci miejscu, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętym opakowaniu

Waga

300g netto

Producent

NaturPlanet

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.