Iwona Bąkowska

Iwona Bąkowska

63 artykuły
Copywriterka, pasjonatka słonecznej Italii, literatury faktu i mocnej, włoskiej kawy. Na co dzień stawiam na rozwój w obszarze świadomej pielęgnacji i dbałości o ciało. Rozszyfrowuję składy kosmetyków i ich wpływ na organizm. Swoją wiedzą dzielę się za pomocą merytorycznych artykułów, niosących realną wartość dla czytelników.
 • Kolagen – jakie ma właściwości i zastosowanie?

  Kolagen to białko stanowiące niemal 30% ogółu białek w organizmie. Jakie ma właściwości i zastosowanie? W jaki sposób można dostarczać kolagen do organizmu? Sprawdź!
  Kolagen – jakie ma właściwości i zastosowanie?
 • Szałwia w ciąży – czy można ją bezpiecznie pić?

  W przebiegu ciąży często występują dolegliwości, z którymi ciężarne próbują walczyć terapią ziołami. Niestety nie wszystkie zioła są w ciąży dozwolone. Jak na tym tle wypada szałwia lekarska? Czy picie szałwii w ciąży jest bezpieczne?
  Szałwia w ciąży – czy można ją bezpiecznie pić?
 • Lipa – zastosowanie, działanie, właściwości

  Lipa to roślina od lat wykorzystywana w medycynie ludowej. Stosuje się ją przy przeziębianiach, problemach żołądkowych. Zioło działa również rozgrzewająco i przeciwzapalnie. Dowiedz się więcej!
  Lipa – zastosowanie, działanie, właściwości
 • Najlepsze szczoteczki soniczne – ranking produktów

  Jak działa szczoteczka soniczna i czym różni się od szczoteczki elektrycznej? W artykule wyjaśniamy różnicę oraz rekomendujemy 5 najlepszych szczoteczek sonicznych.
  Najlepsze szczoteczki soniczne – ranking produktów
 • Trądzik hormonalny – jak rozpoznać i jak leczyć?

  Zmagasz się z wykwitami i zmianami trądzikowymi na skórze? Sprawdź, czy może to być trądzik hormonalny. Wyjaśniamy, jak go rozpoznać i jak przebiega leczenie.
  Trądzik hormonalny – jak rozpoznać i jak leczyć?
 • Najlepsze prezenty na Walentynki – ranking produktów

  Co kupić ukochanej osobie na walentynki? Dzień zakochanych to idealna okazja na wręczenie drugiej połówce drobnego upominku. Podrzucam 6 pomysłów na najlepszy prezent na Walentynki.
  Najlepsze prezenty na Walentynki – ranking produktów
 • DOMS (opóźniona bolesność mięśni) – czym jest i jak to załagodzić?

  Prawdopodobnie nie ma osoby, która choć raz w życiu nie miała zakwasów po intensywnym wysiłku fizycznym. Czy to na pewno były zakwasy? A może DOMS? Czym jest DOMS, jakie ma objawy i jak je łagodzić?
  DOMS (opóźniona bolesność mięśni) – czym jest i jak to załagodzić?
 • Najlepsze balsamy do ust – ranking produktów

  Jeśli Twoim problemem są suche, spierzchnięte i pozbawione nawilżenia usta, koniecznie sprawdź ranking najlepszych balsamów do ust. Zapomnij o odstających skórkach! Poznaj nasze TOP 6 i wybierz swojego ulubieńca.
  Najlepsze balsamy do ust – ranking produktów