Baikadent

  (3)

Baikadent to marka należąca do firmy Wrocławskie Zakłady Zielarskie „Herbapol” S.A. Specjalizuje się w produkcji preparatów do pielęgnacji jamy ustnej dla osób borykających się z uszkodzeniami błony śluzowej. W skład wyrobów tej marki wchodzą m.in. ekstrakty roślinne.

Sortuj według

  Kosmetyki do higieny jamy ustnej Baikadent

  Baikadent produkuje preparaty do higieny jamy ustnej dla osób, które borykają się ze stanami zapalnymi śluzówki, nadwrażliwością szyjek zębowych, pleśniawkami, krwawieniami, paradontopatią czy urazami spowodowanymi przez protezy. W ofercie tej marki znaleźć można zarówno kosmetyki, jak i leki OCT. Jednym z ważniejszych produktów tego producenta jest żel do stosowania w jamie ustnej Baikadent, 5,77 mg/g. Kosmetyk ten może być wykorzystywany przy infekcjach grzybiczych.

  Baikadent ma w swojej ofercie kosmetyki pod postacią żelu, sprayu i płynu. To preparaty do mycia zębów, a także wspomagania gojenia uszkodzonych tkanek. Mogą być stosowane przy aftach i pleśniawkach, a także ranach spowodowanych przez protezy i aparaty ortodontyczne. Niektóre wyroby Baikadent dostępne w Dr. Max zawierają nanocząsteczki srebra, złota i miedzi, które wspierają walkę z namnażaniem się bakterii, wirusów oraz grzybów.

  Kosmetyki Baikadent mogą być używane przy istniejących problemach w jamie ustnej, a także do codziennej pielęgnacji. Preparaty tej marki mają orzeźwiający, miętowy smak. Niektóre z nich pomagają zredukować osady i usunąć nieprzyjemny zapach z ust. To m.in. płyny do płukania, które umożliwiają dostanie się w trudno dostępne przestrzenie międzyzębowe. Niektóre kosmetyki Baikadent umieszczono w butelkach z wygodnym atomizerem.

  Kosmetyki Baikadent z dodatkiem ekstraktów roślinnych

  W kosmetykach Baikadent zastosowano wyciąg z tarczycy bajkalskiej. To roślina pochodząca z Dalekiego Wschodu, używana w medycynie naturalnej od ponad 2000 lat. Zawiera flawonoidy i ich glikozydy. Jest stosowana w preparatach do higieny jamy ustnej, ponieważ pomaga poradzić sobie ze stanami zapalnymi i infekcjami bakteryjnymi oraz grzybiczymi spowodowanymi grzybami Candida. Kosmetyki z dodatkiem ekstraktu z tej rośliny mogą być używane przez osoby, które noszą aparaty ortodontyczne. Produkty Baikadent z tarczycą bajkalską są dostępne w przystępnych cenach.